Jak muzułmanie kulturowo nas ubogacają: „Zgwałciłem 250 kobiet, zabiłem 900 osób”

Udostępnij to:
Share

W grudniu 2018 r. zakończył się projekt „Drogi integracji”, dzięki któremu wszyscy chętni mogli czerpać z bogactwa kulturowego Muzułmanów. Jednak muzułmanie ubogacają nas swoją wspaniałą kulturą i bez naszych projektów. Na przykład widoczny na zdjęciu powyżej muzułmanin Anmar, któremu przeszkodzono w szerzeniu islamu w szeregach ISIS, radośnie oznajmił, że własnoręcznie zamordował co najmniej 900 niewiernych. Mówiąc o gwałtach na niewiernych, chwalił się, że około 50 zgwałconych przez niego dziewcząt miało mniej niż 16 lat, a oprócz nich udało mu się zgwałcić ok. 200 kobiet. Zarówno mordowanie niewiernych, jak i gwałty miały zadowolić Allaha.

Szkoda, że nikogo nie obchodzi problem takiego ubogacania niewiernych na drodze islamizacji seksualnej, które jest kontynuowane w Europie pomimo zakończenia projektu „Drogi integracji”. Nikogo nie obchodzi ubogacona przez muzułmańskich gwałcicieli Szwedka, która popełniła samobójstwo. Nikogo nie obchodzi zgwałcona przez 19-letniego i 15-letniego muzułmanów Brytyjka, której zeznania kończą się słowami: „Tygodniami myślałam o tym, co mogłam zrobić, by zapobiec [tym gwałtom], i doszłam do wniosku, że to nie była moja wina. Wydaje się, że na tym świecie nie ma już dla mnie miejsca – chyba nie ma już nigdzie miejsca dla mnie…”

Co więcej, muzułmańscy gwałciciele są promowani w Szwecji, a ostatnio mężczyzna, który odważył się na Facebooku nazwać problem po imieniu (że muzułmanie gwałcą Szwedki), został uznany za winnego nietolerancji i islamofobii, za co musi zapłacić karę w wysokości ponad 1000 USD.

Tymczasem nie wszyscy są szczęśliwi z powodu ubogacania Europy przez gwałcicieli muzułmańskich. Na przykład Niemka Sandra Seilz, której udało się uniknąć takiego ubogacenia dzięki interwencji przechodniów, wymyśliła „majtki zapobiegające gwałtom”. Pierwsza wyprodukowania partia rozeszła się w Niemczech momentalnie jak ciepłe bułki.

Ciekawe, czy Angela Merkel też sobie kupiła takie majtki, czy jednak liczy na to, że również ją ubogacą muzułmanie swoją kulturą i plemnikami?

Seksualna islamizacja Europy się rozkręca

Jak zgwałcić kobietę – szkolenie dla chłopców 13-15 lat

Bangladesz: islamizacja drogą płciową

Wzrost liczby porwań chrześcijańskich dziewcząt

Europejkom nie wolno przeciwstawiać się seksualnej islamizacji

Dlaczego muzułmanie gwałcą 9-letnie dziewczynki?

Państwo Islamskie spaliło żywcem 19 jazydek za odmowę seksu

Tłum muzułmanów zgwałcił 15 chrześcijanek w kościele