Dlaczego muzułmanie gwałcą 9-letnie dziewczynki?

Udostępnij to:
Share

My, Polacy, mamy dziwne wyobrażenie o gwałcicielach muzułmańskich. Mówimy: „Na pewno nie wszyscy muzułmanie są gwałcicielami”. Myślimy chyba, że gwałciciel zapyta o pozwolenie samą kobietę, jej męża i braci, a potem uprzejmie zgwałci.

Brutalna rzeczywistość jest inna. Muzułmanin gwałci wtedy, kiedy czuje się bezkarnym – przede wszystkim w kraju, gdzie rządzi prawo islamu (szaria). Dlaczego? Dlatego, bo władze państwa muzułmańskiego nie będą go ścigały za gwałt na chrześcijance. Z tego powodu odbywają się notoryczne gwałty na dziewczynach i kobietach chrześcijańskich w każdym kraju islamu (zob. np. przykład z Pakistanu). Gwałci obecnie również w Europie, bo tutaj go chroni nasze prawo! Wystarczy potem pokrzyczeć o rasistowskiej i islamofobicznej polityce Europejczyków, i sprawa załatwiona.

Ale oprócz tego muzułmanie gwałcą wszystkie kobiety, które „zdobyła ich prawica” – bo tak nakazuje Koran: „[Są wam zabronione] kobiety zamężne, oprócz tych, którymi zawładnęły wasze prawice” (4:24). Byśmy nie mieli żadnych wątpliwości, o co chodzi w tym wersecie, przytoczę interpretację dokonaną przez samego Mahometa (pokój niech będzie z nim).

Hadisy opowiadają, że po kolejnym napadzie (a w ciągu 10 lat od 622 do 632 r. Mahomet uczestniczył w 27 napadach, i następnych 38 dokonano na jego rozkaz) niektórzy z muzułmanów nie chcieli gwałcić pojmanych kobiet w obecności ich mężów, niemuzułmanów. Wtedy Mahomet wytłumaczył im, że przecież Allah zesłał jasne polecenie: „[są wam zabronione] kobiety zamężne, oprócz tych, którymi zawładnęły wasze prawice. (…) Zaprawdę, Allah jest wszechwiedzący, mądry!”. Skoro więc muzułmanie zawładnęli tymi kobietami, mają je gwałcić!

Możemy to ignorować do czasu, póki nie zacznie się tak dziać na naszym podwórku. Nadia Murad Basee Taha jest Jezydką (niemuzułmanką) z Iraku. Kiedy ISIS zajęło ich miasto, zamordowano sześciu jej braci i innych mężczyzn – i w ten sposób muzułmańska prawica zawładnęła kobietami jezydzkimi. Nadia była wielokrotnie gwałcona i sprzedawana jako niewolnica seksualna. Taki sam los spotkał ok. 5000 innych kobiet jezydzkich, z nich ok. 3,5 tys. wciąż jest w rękach Państwa Islamskiego. Sprzedaje się je za kilkanaście dolarów, w zależności od wieku i stanu zdrowia. Świadectwo tej kobiety jest przerażające.

Dlaczego jednak muzułmanie gwałcą dziewczęta już od 9 roku życia?

Odpowiedź jest bardzo prosta: bo tak czynił Mahomet.

Mahomet ożenił się z Aiszą, kiedy ona miała 9 lat, więc od tego wieku dziewczynkę uważa się za dorosłą kobietę. Dlatego też dziś w Arabii Saudyjskiej 3 dziewczyny na 200 wychodzi za mąż w wieku poniżej 10 lat. Dlatego też Ajatollah Homeini dla irańskich muzułmanów wydał kilka zaleceń dotyczących poślubiania dziewcząt młodszych niż 9 lat:

– można poślubić nawet dziewczynkę wciąż karmioną piersią przez jej matkę,

– do 9 lat nie należy uprawiać z nią seksu (penetracja), ale można podejmować wszelkie inne działania seksualne włącznie z pettingiem, masturbacją i sodomią,

– seks z żoną poniżej 9 lat nie jest przestępstwem, tylko wykroczeniem,

– jeśli dziewczynce taki seks wyrządzi fizyczną szkodę, mąż nie będzie mógł jej odprawić do końca jej życia, ale nie będzie ona liczona jako jedna z czterech dozwolonych żon (czyli może być piątą żoną).

To nie jest pedofilia. Islam na to zezwala

Dowiedz się więcej o kobietach muzułmańskich i ich pozycji na ziemi i w raju

Polecamy też reportaże: