To nie jest pedofilia. Islam na to zezwala

Udostępnij to:
Share

Imam salaficki Muftah Mohammad Maarouf, znany też jako „Abu Yahya”, wystąpił w telewizji egipskiej w dyskusji. Chodziło o to, czy wiek dziewczyn wydawanych za mąż w Egipcie ma być obniżony z 18 do 16 lat. Abu Jahja zapędził się na tyle, że ogłosił: „To nie tylko ja tak mówię, w muzułmańskim prawie szariatu nie ma ustalonej granicy wieku zdatności do małżeństwa, jeśli chodzi o kobiety” i dodał, że można poślubić dziewczynkę nawet na następny dzień po narodzeniu.

Można byłoby uznać, że jest nieukiem i nie reprezentuje prawdziwego islamu, gdyby nie fakt, że niejednokrotnie i w niejednym kraju muzułmanie postępują zgodnie z tym, co on mówi. Na przykład w Pakistanie ostatnio została zgwałcona 3-letnia dziewczynka. W Afganistanie ojciec zabił własną córkę za to, że nie chciała z nim uprawiać seksu. Córka miała 1,5 roku. Wydarzyło się to 10 września 2017 r., a nie w jakimś średniowieczu. Zresztą w tym samym czasie w tym samym Afganistanie sześciu mężczyzn zgwałciło 10-letnią dziewczynkę, po czym ją ścięto. W Indiach natomiast czterech gorliwych muzułmanów gwałciło przez 10 dni 16-letnią dziewczynę domagając się, by została muzułmanką. Jasne, że troszczyli się, by ona trafiła do muzułmańskiego raju, ale jakoś jej nie przekonali.

Podobnie trzech Afgańczyków starających się o azyl w Niemczech zabrało się za dobry uczynek gwałcenia 16-letniej Niemki. Dwóch zdążyło ją zgwałcić, ale trzeciemu przeszkodziła policja. Chłopak powinien pozwać policjantów do sądu, oskarżając ich o rasizm i islamofobię, bo tylko rasizm i islamofobia mogły nimi kierować! Niech Angela Merkel pozamyka policjantów w więzieniach, by nie przeszkadzali muzułmanom gwałcić Niemki!

W Pakistanie natomiast w tym samym czasie siedmiu gorliwych muzułmanów pobiło i zgwałciło chrześcijańskiego chłopca. Kazano mu przy tym recytować teksty wysławiające Allaha (po arabsku nazywane Kalma). Poniżej przykład takiego tekstu na chwałę Allaha:

Zapewne Allah byłby szczęśliwy słysząc, jak gwałcony chłopiec wychwala go! Zaprawdę, Allah ma upodobanie w gwałtach! Ale jakoś uparty chłopczyk nie chciał wychwalać Allaha…

W tym samym Pakistanie zatrzymano też imama razem z pomocnikiem, którzy zgwałcili i zamordowali 11-letniego chłopca.

Dla sprawiedliwości należy dodać, że szlachetne gwałty dla Allaha nie ograniczają się tylko do dzieci. Dla przykładu 18 września w Rzymie została zgwałcona 57-letnia Niemka. Policja szuka sprawcę – pewnie po to, by nadać mu włoskie obywatelstwo, jak postąpiła Szwecja w przypadku Somalijczyka oczekującego w więzieniu na rozprawę sądową. Został zatrzymany za to, że w czerwcu 2017 r. razem z dwoma kumplami zgwałcił szwedzką dziewczynę – i już w lipcu miał obywatelstwo szwedzkie! Najwyraźniej Szwedom się podoba, kiedy ich kobiety są islamizowane drogą płciową.

Prawie połowa gwałconych Szwedek to niepełnoletnie dziewczyny

Dlaczego muzułmanie gwałcą 9-letnie dziewczynki?

Seksualna islamizacja Europy się rozkręca

Zgadnij, jaką religię wyznawali członkowie „azjatyckiego gangu gwałcicieli” z Anglii…