Allah lubujący się w gwałtach

Udostępnij to:
Share

Słyszeliśmy o tragedii w Beslanie (rok 2004), ale w naszych mediach raczej nie mówiono, w jaki sposób napastnicy – muzułmańscy bohaterzy prowadzący świat do islamskiego pokoju – postępowali z dziećmi znajdującymi się na terenie zaatakowanej szkoły. Póki „prowadzono negocjacje z napastnikami”, oni znajdywali sadystyczną radość w biciu dzieci, ale przede wszystkim w gwałceniu dziewczynek i zabijaniu ich. Takie zachowanie, kiedy gwałciciel zabija ofiarę gwałtu w celu doznania większej przyjemności, jest nazywane sexual homicide. Normalnie uważa się, że to są zachowania nienormalne, ale Allahowi najwyraźniej to się podoba, skoro gorliwi muzułmanie robią to dla niego wierząc, że za to pójdą do raju z kolejnymi dziewicami czekającymi na seks…

Niestety, nawet to nie zadowalało gorliwych wyznawców Allaha. Gwałcili dziewczynki grupowo, również wkładając do dróg rodnych krzyczących i płaczących ofiar lufy pistoletów i karabinów, a także inne przedmioty. Niejedna dziewczynka zmarła w wyniku takiego gwałtu, nie musieli jej potem zabijać. Pozostałe dzieci były zmuszane do tego, by patrzeć na te „zabawy”.

Pisanie o tym nie sprawia mi przyjemności. Jeśli ktoś chce znać więcej szczegółów, może je znaleźć choćby w artykule Raping for Allah in Beslan, lub w innych publikacjach na ten temat. Zachęcam też do przeczytania tekstów o niewolnictwie seksualnym w islamie oraz o niedawno zgwałconej Szwedce, którą gwałcono nawet po tym, jak już zmarła… Najgorsze jest to, że ani jeden imam na świecie nie wypowiedział się w obronie ofiar tych gwałtów. Jakby się miał wypowiedzieć przeciwko gwałcicielom? Przecież cała sura w Koranie nosi nazwę Łupy, a kobiety niemuzułmańskie zdobyte w czasie dżihadu są łupem muzułmanów!!!

Brytyjska gazeta „Express” twierdzi, że islamiści z ISIS przeinaczają Koran, by znaleźć uzasadnienie religijne dla gwałtów dokonywanych na niemuzułmankach. Zwraca też uwagę na to, że niejeden Brytyjczyk przyjął islam, by móc gwałcić kobiety niemuzułmańskie. Strona internetowa islam.about.com przekonuje nas, że „gwałt jest absolutnie zabroniony w islamie, a gwałciciela czeka kara śmierci”. Zastanawiając się, dlaczego Państwo Islamskie jest możliwe, by Państwo Islamskie nie wiedziało o tym prawie islamu, sięgnijmy do Hadisów (wypowiedzi Mahometa).

Otóż w zbiorze hadisów Abu Dawuda (nr. 2150) oraz Muslima (3433) znajdujemy egzegezę teologiczną wersetu z Koranu 4:24. Werset brzmi: „[są wam zabronione] kobiety zamężne, oprócz tych, którymi zawładnęły wasze prawice”. Hadis opowiada, że po kolejnym napadzie (a Mahomet uczestniczył w 27 napadach, i następnych 38 dokonano na jego rozkaz) niektórzy z muzułmanów nie chcieli gwałcić pojmanych kobiet w obecności ich mężów, mimo że byli to niemuzułmanie. Wtedy Mahomet wytłumaczył im, że przecież Allah zesłał jasne polecenie: „[są wam zabronione] kobiety zamężne, oprócz tych, którymi zawładnęły wasze prawice. (…) Zaprawdę, Allah jest wszechwiedzący, mądry!”. Skoro więc muzułmanie zawładnęli tymi kobietami, mają je gwałcić!

Więcej na temat tego, jak Mahomet pochwalał gwałty na zdobytych niemuzułmankach, można przeczytać np. tutaj>>>

Zachęcamy też do przeczytania tekstu o Hadisach i o Koranie, oraz:

Czy modlitwa muzułmanów wyciągnie Mahometa z piekła?