Mówmy dobrze o islamie

Udostępnij to:
Share

Somalijski emigrant w Szwecji (34 lata) zgwałcił kobietę przy parkingu hotelu Sheraton. W czasie gwałtu kobieta zmarła, zaś napastnik dalej gwałcił jej nieżywe ciało. Policja zatrzymała go wciąż gwałcącego zwłoki kobiety – donosi Daily Headlines. Według danych statystycznych, w ciągu pierwszych siedmiu miesięcy roku 2013 muzułmańscy imigranci w Szwecji zgwałcili ponad 1000 kobiet i dziewcząt, w tym ponad 300 w wieku poniżej 15 lat.

Mówmy jednak dobrze o islamie, zachęcajmy ludzi do odkrywania głębi tej pięknej religii, zezwalającej na niewolnictwo seksualne i nawet na seks nekrofilski, poczytajmy Koran i dowiedzmy się, że dżihad to walka wewnętrzna a wcale nie krwawe barbarzyństwo zdolne do wymordowania 2000 niewinnych osób w ciągu jednego tygodnia lub kilku milionów ciągu trzech lat. Przyjmujmy z radością uchodźców i imigrantów muzułmańskich, bo przecież oni nas nauczą pięknej religii miłości i pokoju. Cieszmy się z tego, że liczba ofiar samego tylko ramadanu 2016 r. wyniosła 1396 zabitych w 197 atakach na całym świecie – mówmy, że to jest dobrze! Poznajmy żywot proroka Mahometa i naśladujmy go w okrucieństwie! Mówmy o islamie dobrze, bo przecież gwałcenie 9-letnich dziewczynek jest dobre!

Zachęca nas do takiego paranoidalnego zachowania ks. dr K. Niedałtowski:

Niedaltowski

Obejrzyj video tutaj>>>

Wygląda na to, że zafascynowany islamem ksiądz zapomniał dobrą radę Pana Jezusa: „Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców”. Te słowa mają ogromne znaczenie, gdyż natychmiast po nich Pan Jezus zapewnia: „Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone” (Mt 7,16-19).

Módlmy się więc za księdza Niedałtowskiego, niech Bóg go prowadzi!

I zastanówmy się, czy modlitwa muzułmanów wyciągnie Mahometa z piekła

Polecamy teksty:

Jak postąpiłby Mahomet?

Francuski ksiądz zamordowany w czasie sprawowania Mszy

Angela zauważyła islamski terror, ale nadal będzie sprowadzała terrorystów

Szariat dla niemuzułmanów