Muzułmanka w raju – zastanówmy się nad Koranem i hadisami

Udostępnij to:
Share

Jeśli jesteś muzułmanką lub wyszłaś za mąż za muzułmanina (co automatycznie czyni cię muzułmanką, bo islam przekazywany jest drogą płciową), to masz problem. Masz problem nie tylko tutaj na ziemi, ale przede wszystkim potem w raju – jeśli dostaniesz się, oczywiście, do raju muzułmańskiego. Nie jest to takie proste dla kobiety, gdyż sam Prorok, Wysłannik Allaha, ogłosił:

„Pokazano mi ogień piekielny i większość jego mieszkańców to były kobiety” (Summarized Sahih, nr 1372).

1732

Jeśli natomiast poszczęści ci się, i trafisz do muzułmańskiego raju, gdzie są ogrody ze strumykami (opisanymi w Koranie wielokrotnie, np. w surach 5:85-86, 61:12), to spędzisz wieczność na oglądaniu, jak twój mąż będzie parzyć się z hurysami. Zapewnia ci to obietnica Koranu (a „Allah nie łamie swojej obietnicy!”, 30:6):

A tych, którzy uwierzyli i czynili dobro, wprowadzimy do Ogrodów, gdzie w dole płyną strumyki. Będą oni tam przebywać na wieki, nieśmiertelni. Będą tam mieli małżonki bez skazy. I wprowadzimy ich do cienia cienistego (sura „Kobiety” – An-Nisa 4:56).

Nie łudź się: „małżonki bez skazy” to nie Ty, tylko przystrojone dziewice „skromnie patrzące”, jak to wyjaśnia Koran w innym miejscu:

Dla nich [muzułmanów, czyli dla twojego męża] będzie zaopatrzenie znane: owoce; i będą uhonorowani w Ogrodach szczęśliwości, spoczywając na łożach, zwróceni twarzami ku sobie. Będą wokół nich krążyć z pucharem napoju ze źródła czystego – rozkoszy dla pijących. Nie powoduje on zamroczenia ani nie doznają od niego znużenia. I przy nich będą dziewice skromnie patrzące, o dużych oczach, podobne do pereł ukrytych (37:41-49 oraz 38:49-56).

Te dziewice (hurysy) to tylko patrzą tak skromnie, a przy tym parzą się z twoim mężem:

Zaprawdę, bogobojni [tzn. muzułmanie] będą przebywać w miejscu bezpiecznym wśród ogrodów i źródeł, ubrani w atlas i brokat, zwróceni do siebie twarzami. Tak będzie! I połączymy ich w pary z hurysami [kobietami] o wielkich oczach (44:51-54).

Dobra wiadomość: jeśli trafisz do perłowej komnaty, to nie będziesz widziała, jak twój mąż obcuje z hurysami. Allah sam osobiście to potwierdza:

Stwierdzenie Allaha: „Hurysy (piękne kobiety) zatrzymane [np. przykute] w komnatach”.

Wysłannik Allaha powiedział: „W Ogrodzie [rajskim] znajduje się komnata z jednej perły, sześćdziesiąt mil szerokiej, w rogach której będą żony. Nie będą one widzieć tych w przeciwległych rogach; wierni będą je odwiedzać i radować się nimi” (Summarized Sahih, nr 1786).

1786

A z hurysami nie możesz konkurować – Wysłannik Allaha wytłumaczył muzułmanom, że samo nakrycie głowy hurysy jest lepsze niż cały świat i cokolwiek na świecie (Summarized Sahih, nr 1210). Więc jeśli nawet twój muzułmański mąż cię kocha i nie marzy teraz o hurysach, to potem w raju na pewno pójdzie się „nimi radować”, a Ty w najlepszym razie nie będziesz tego widzieć, a w najgorszym będziesz musiała całą wieczność temu się przyglądać. Na Ciebie przecież mąż już nie spojrzy…

1210

Ale generalnie musisz się liczyć z tym, że twój mąż jest ustanowiony przez Allaha jako ktoś przewyższający ciebie. Allah mu jasno nakazuje, by ciebie bił:

Mężczyźni stoją nad kobietami ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi, i ze względu na to, że oni rozdają ze swojego majątku. Przeto cnotliwe kobiety są pokorne i zachowują w skrytości to, co zachował Bóg. I napominajcie te, których nieposłuszeństwa się boicie, pozostawiajcie je w łożach i bijcie je! (sura „Kobiety” – An-Nisa 4:34)

Ale nie martw się: jeśli będziesz mężowi posłuszna, on ma prawo ciebie nie bić, bo Allah jest wzniosły i wielki:

A jeśli są wam posłuszne, to starajcie się nie stosować do nich przymusu. Zaprawdę Allah jest wzniosły, wielki! (sura „Kobiety” – An-Nisa 4:34)

Mahomet bardzo wiernie przestrzegał nakazów Allaha, ale walczył o prawa kobiet. Zabronił muzułmanom uprawianie seksu z żoną w tym samym dniu, kiedy ją zbił. Niech kobieta dojdzie do siebie:

Opowiada Zam’a: „Wysłannik powiedział: nikt z was nie powinien biczować swojej żony tak, jak się biczuje niewolnika, a potem wieczorem uprawiać z nią seks” (Al-Askallani Ibn Hadżar, Fath al-bari fi szarh sahih al-Buchari [Zbiór hadisów al-Buchariego z komentarzem], Bejrut 2000, tom 7, hadis nr 132).

Oprócz tego musisz wiedzieć, że kobieta muzułmańska ma poważne braki w umyśle. Święty Koran nakazuje, by sąd uznawał świadectwo dwóch kobiet, ignorując świadectwo jednej tylko kobiety (2:282). Dlaczego? Mahomet wytłumaczył to w klarowny sposób:

Prorok powiedział „Czy zeznanie kobiety równe jest połowie zeznania mężczyzny?” Kobiety odpowiedziały: „Tak”. Powiedział on: „Jest tak dlatego, że umysł kobiety ma braki”.

(Al-Askallani Ibn Hadżar, Fath al-bari fi szarh sahih al-Buchari [Zbiór hadisów al-Buchariego z komentarzem], t. 1, Bajrut 2000, s. 405 hadis 304).

Czyli masz braki jeśli chodzi o umysł, raj na ziemi (bo mąż ma prawo ciebie nie bić, a jeśli pobije, to tego wieczoru za karę nie może z tobą współżyć), a potem raj w Ogrodach! Bardzo atrakcyjna propozycja: nie można się dziwić, że tak dużo Polek wychodzi za mąż za muzułmanów…

To nie są postanowienia rodem z ISIS, tylko regularna nauka islamu, zawarta w ogólnodostępnym Koranie i Hadisach wydawanych przez certyfikowany uniwersytet w Arabii Saudyjskiej!!!

Tłumaczenie Koranu według Józefa Bielawskiego, Warszawa: PIW, 1986.

Hadisy według wydania:

1) arabsko-angielskiego Summarized Sahih Al-Bukhari, translated by Dr. Muhammad Muhsin Khan, Islamic University, Riyad: Maktaba Dar-us-salam, 1994.

2) arabskiego Al-Askallani Ibn Hadżar, Fath al-bari fi szarh sahih al-Buchari [Zbiór hadisów al-Buchariego z komentarzem], Bajrut 2000.

s_sahih_certif s_sahih

 

Polecamy też inne teksty z serii Zastanówmy się nad Koranem

oraz Hadisy – zapoznajmy się z nauczaniem Proroka Mahometa