Europejkom nie wolno przeciwstawiać się seksualnej islamizacji

Udostępnij to:
Share

„Nic takiego jeszcze nie widzieliśmy” – tak reaguje szwedzkie społeczeństwo na falę islamizacji seksualnej, w której prawo zaczęło oskarżać ofiary, podaje www.zerohedge.com. Podobnie stało się w Niemczech, gdzie pani Henriette Reker, prezydent miasta Kolonia, po szumnych zabawach uchodźców z niemieckimi kobietami, orzekła, że „Niemki powinny były uważać i trzymać się z dala od napastników”. Również w Danii 17-letnia dziewczyna miała problemy i musiała zapłacić mandat za użycie spraya pieprzowego przeciwko napastnikom muzułmańskim usiłującym ją zgwałcić.

W Szwecji natomiast po prostu ogłoszono w niektórych miastach (np. Östersund), że po zmroku kobiety nie powinny wychodzić na ulice. Szwedzi są zdziwieni, ponieważ ich kraj należy do najbardziej wyemancypowanych, i wiele kobiet po zmroku pracuje, np. w służbach społecznych. Czy mają się zwolnić? Tylko dlatego, że Szwecja przyjęła za dużo muzułmanów i nie ma zamiaru sobie z nimi radzić?

Takie dziwne „kroki” miasto Östersund podjęło po serii gwałtów, jakie miały miejsce w ostatnim tygodniu, a mianowicie:

  • 20 lutego 2016 r.: dwie 10-letnie dziewczynki zostały otoczone przez grupę dorosłych muzułmanów, którzy zaczęli je obmacywać w miejscach intymnych, grożąc, że je zgwałcą. Przechodnie wezwali policję.
  • 21 lutego: kobieta idąca przez centrum o północy została zaczeiona przez mężczyznę, który coś powiedział na temat seksu. Odpowiedziała nazywając go idiotą. Facet rzucił się na nią i zaczął ją bić, ale kiedy przechodnie rzucili się na pomoc kobiecie, napastnik uciekł.
  • 26 lutego: kobiata idąca do pracy znajdującej się w pobliżu uniwersytetu została zaatakowana przez trzech mężczyzn, którzy zaczęli ją bić i powalili na ziemię. Wkładali jej do ust palce mówiąc coś na temat seksu. Uczestnik ataku Taleb Moafagh, 22 lata, został potem zaaresztowany.
  • 27 lutego: Policja zobaczyła grupę mężczyzn agresywnie obmacujących kilka kobiet w pobliżu klubu nocnego. Kiedy policja próbowała zainterweniować, ktoś z okna klubu rzucił w napastników pustą butelką, i oni uciekli.
  • 2 marca: 2 kobiety wracające z baru do domu zostały zatrzymane przez grupę mężczyzn, którzy powiedzieli: „Dziewczyny nie powinny wychodzić o tak późnej porze”. Po czym mężczyźni obmacali je i śmiejąc się poszli dalej.
  • 5 marca: kobieta idąca ulicą została zaatakowana werbalnie przez mężczyznę przejeżdżającego samochodem. Krzyczał, że zaraz sprowadzi kolegów i razem ją zgwałcą i zamordują. Kobieta zaczęła uciekać, a on jechał za nią. Udało jej się schronić w domu.
  • 6 marca: Amężczyzna zaczął gwizdać na kobietę, a kiedy go poprosiła, by przestał, uderzył ją pięścią w głowę. Kobieta przewróciła się, a napastnik uderzył ją jeszcze raz, zanurzył jej głowę w śniegu i krzyczał, że ją zgwałci i zabije. Po tem uciekł.
  • 6 marca: tego samego dnia inną kobietę wracającą z restauracji zaatakowało trzech mężczyzn. Uderzyli ja w brzuch tak, że się przewróciła, i jeden z nich zaczął zdejmować jej spodnie. Kobiecie udało się uderzyć go łokciem w głowę tak, że popłynęła krew. Mężczyzna przestraszył się i uciekł. Kobieta potem przyznała się, że trenowała sztuki walki. W Szwecji używanie sztuk walki nawet w obronie własnej jest karalne.

Policja jest w szoku, że w takim małym spokojnym miasteczku zdarzyło się tak wiele ataków w tak krótkim czasie. Najważniejsze, że Allah jest zadowolony… islam bowiem jest przekazywany drogą płciową.

Dowiedz się, co mówi doktryna islamu na temat gwałcenia niemuzułmanek

Polecamy również: Seksualna islamizacja Wielkiej Brytanii – około miliona ofiar

oraz

250 kobiet zamordowano za sprzeciw wobec seksualnej islamizacji