Fobia wobec niemuzułmanów

Udostępnij to:
Share

Kafarofobia to jest fobia wobec tych, kogo islam uważa za niewiernych (arab. kafar). Jest dokładnie taka sama, jak islamofobia, tylko generuje dużo trupów.

Czy czujesz się przerażony, kiedy słyszysz o tym, jak dżyhadyści zamordowali buddyjskiego mistrza, strzelając mu w tył głowy? Albo kiedy dowiadujesz się o zasztyletowaniu kolejnego Izraelczyka przez terrorystów palestyńskich? Czy kiedy słyszysz o spaleniu żywcem rodziny Hindusów w ich własnym domu w imię Allaha? Albo wtedy, gdy docierają kolejne wiadomości o ścięciu chrześcijan przez Państwo Islamskie?

Jeśli masz taki objaw, to znaczy, że jesteś islamofobem.

Zwalczaniu islamofobii ONZ poświęca całe sesje, ponieważ, jak zaznaczał Kofi Annan, wielu muzułmanów na całym świecie czuje niezrozumienie i zagrożenie, bojąc się o swoje prawa i nawet zagrożenie przemocą fizyczną.

Szkoda, że Kofi Annan nic nie powiedział o kafarofobii, która wywołuje u milionów ludzi (tym razem kafarów, czyli niemuzułmanów) obawy, trwogę, lęk o bezpieczeństwo… plus wielką liczbę trupów: 175 tysięcy od ataku na Nowy Jork 11.09.2001 r., nie mówiąc już o 300 tysiącach rannych. Prawie 30 tys. ataków terrorystycznych przeprowadzono w tym czasie z inspiracji Koranu i przykładu Mahometa.

Podczas gdy ofiary islamofobii zastanawiają się, czy ktoś im zwróci uwagę lub pogrozi palcem, lub zatrzymany na lotnisku, ofiary kafarofobii mają o wiele gorzej. Muszą obawiać się okropnych masakr w krajach, gdzie muzułmanie stanowią znaczącą mniejszość (Filipiny, Liban, Nigeria) i zagłady tam, gdie muzułmanie objęli władzę (Sudan, Iran, Indonezja i właściwie każdy inny kraj islamu).

Ofiary kafarofobii mają czego się obawiać. Islamofobia bowiem pojawia się jako naturalny odruch na widok bezsensownego okrucieństwa, tymczasem kafarofobia jest podsycana przez tysiące radykalnych imamów na całym świecie i tysiące nauczycieli w szkołach muzułmańskich. Na całym świecie są miliony kafarofobów wspierających terrorystów mordujących tysiące kafarów każdego roku tylko dlatego, że tego wymaga Koran i prawo muzułmańskie.

Jeszcze nie wiesz, co jest gorsze: islamofobia czy kafarofobia? No to weź pod uwagę, że na arenie międzynarodowej islamofobia jest napiętnowana, a kafarofobia promowana. Osoby odpowiedzialne za szereg akcji terrorystycznych umotywowanych kafarofobią, nawet są nagradzane Pokojową Nagrodą Nobla, jak np. Jaser Arafat!

na podstawie www.thereligionofpeace.com

Nie waż się uciekać przed pokojowym islamem! Osiem osób spalono żywcem za próbę ucieczki