Państwo Islamskie spaliło żywcem 19 jazydek za odmowę seksu

Udostępnij to:
Share

Dziewiętnaście Jezydek zostało spalonych żywcem, w ubiegłym tygodniu, przez terrorystów ISIS w irackimi mieście Mosul, ponieważ odmówiły stosunków seksualnych z ekstremistami – podaje strona euroislamKurdyjska agencja ARA News, twierdzi że kobiety zostały umieszczone w żelaznych klatkach i spalone w obecności setek ludzi oglądających ten horror. Już wcześniej zamordowano 250 kobiet za to, że nie przyjęły łaskawie oferowanego im niewolnictwa seksualnego. Zapewne takich ofiar jest więcej, nie wiemy przecież o wszystkich.

Nie nazywajmy jednak terrorystami i ekstremistami gorliwych muzułmanów, którzy szczerze i całym sercem służą Allahowi lubującemu się w gwałtach. Szerzą islam drogą płciową, naśladując Mahometa, więc jak można ich nazywać ekstremistami lub terrorystami? Przecież wszyscy wiemy też, jak pokojowo są nastawieni uchodźcy muzułmańscy w Europie, i też dobierają się do kobiet europejskich, i policja ich w tym wspiera np. w Szwecji czy w Austrii.

Profesor Aaqil Ahmed, brytyjski muzułmanin będący szefem redakcji religijnej w BBC, ostatnio powiedział na spotkaniu ze studentami Huddersfield University w Wielkiej Brytanii: słyszę od tylu ludzi, że Państwo Islamskie nie ma nic wspólnego z islamem. Oczywiście, że ma – nie głoszą przecież judaizmu. Nie udawajmy zatem, że mamy jakiś pokojowy islam, a oprócz tego umiarkowany i niezależnie od tego ekstremistyczny – islam to po prostu islam. Ten sam islam, który dokonał dewastacji cywilizacji chrześcijańskiej wszędzie, gdzie obecnie są „kraje muzułmańskie„, dzisiaj wchodzi do Europy. Ten sam islam, który pobudził do masakr ludności chrześcijańskiej w Turcji 100 lat temu, dzisiaj zmusza Erdogana do zapierania się faktów uznanych nawet przez parlament Niemiec, które maczały palce w tym ludobójstwie.

Jeśli zatem rozumiemy, jaki jest islam i do czego prowadzi, zacznijmy modlić się za muzułmanów, bo przecież Bogu zależy na zbawieniu każdego człowieka.

Niewolnica seksualna w Wielkiej Brytanii gwałcona w ciągu 13 lat

Nie waż się uciekać przed pokojowym islamem! Osiem osób spalono żywcem za próbę ucieczki