Rada wiedeńskiej policji dla zaatakowanej kobiety: pofarbuj włosy na ciemno i nie wychodź po 20:00

Udostępnij to:
Share

Jasne, że muzułmańscy „uchodźcy” są bardzo potrzebującymi pomocy osobami. Szczególnie młodzi mężczyźni licznie przybywający do Europy na zaproszenie Angeli Merkel. Trzeba dla nich stworzyć warunki, by nie czuli się wśród nas źle – pousuwać krzyże z kościołów i pozamykać kobiety w domach. Tylko takie rozwiązanie widzi policja szwedzka, a ostatnio również austriacka.

Mianowicie, AmericanThinker informuje, że dziewczyna zaatakowana w Wiedniu przez czterech „uchodźców” z Afganistanu, trafiła do szpitala. Po wyjściu ze szpitala poszła na policję, gdzie otrzymała kilka dobrych rad: pofarbuj włosy na ciemno, ubieraj się bardziej szczelnie, i nie wychodź z domu sama po 20:00. Powinna jeszcze otrzymać napomnienie i broszurkę informującą, że islam nie ma nic wspólnego z przemocą.

To, że Angela Merkel z uporem maniaka ściąga do Europy kolejne tysiące dżihadystów, jest całkiem zrozumiałe. Zastanawiać się można jedynie, dlaczego Papież Franciszek tak bardzo współczuje muzułmańskim uchodźcom, a wcale nie współczuje ich ofiarom… Zresztą niezależnie od tego jest uważany za wroga nr 1 Państwa Islamskiego.

Niewolnica seksualna w Wielkiej Brytanii gwałcona w ciągu 13 lat

Dowiedz się, co mówi doktryna islamu na temat gwałcenia niemuzułmanek

Polecamy również: Seksualna islamizacja Wielkiej Brytanii – około miliona ofiar

oraz

Islam ważniejszy niż prawo Niemiec