Tłum muzułmanów zgwałcił 15 chrześcijanek w kościele

Udostępnij to:
Share

Strona internetowa ChristiansInPakistan.com informuje, że 15 stycznia 2017 r. około 90 muzułmanów wdarło się w czasie nabożeństwa do kościoła w miejscowości Katira w Ugandzie. Zamknęli drzwi, pobili i związali mężczyzn, po czym zgwałcili 15 kobiet obecnych na nabożeństwie. Pastor został porwany i jego los jest nieznany.

Zajście miało miejsce w odpowiedzi na słuchy, że w tym kościele doszło do konwersji muzułmanów na chrześcijaństwo, i udzielono im chrztu. Gorliwi gwałciciele wołali: „Precz z pastorem, który nawraca muzułmanów na chrześcijaństwo!”. Policja przybyła dwie godziny po incydencie. W grudniu 2016 r. w Ugandzie zamordowano policjanta za porzucenie islamu i przyjęcie chrześcijaństwa.

Ciekawe, czy imam Youssef Chadid, który podobno uczy swoje dzieci szacunku do chrześcijan, pojedzie do Ugandy i wytłumaczy tym ludziom, że Bóg Biblii i Allah Koranu to jest ta sama osoba, która nie życzy sobie krzywdzenia niewinnych? Może dzięki temu imam poznałby prawdziwych muzułmanów, którzy popierają terroryzm – bo na dzień dzisiejszy imam Youssef takich muzułmanów nie zna.

Jak zgwałcić kobietę – szkolenie dla chłopców 13-15 lat

250 kobiet zamordowano za sprzeciw wobec seksualnej islamizacji

Kobiety są celem ataków imigrantów w całej Europie