Muzułmanie nawracający się do Chrystusa są mordowani w 12 krajach

Udostępnij to:
Share

Islam niezwykle pokojowo i tolerancyjnie rozwija się w Europie z milionami ofiar gwałtów oraz setkami zamordowanych dla Allaha. Poucza się nas, że islamu nie trzeba się bać, że Koran jest księgą miłosierdzia Bożego, a islam niesie pokój światu. Zachód udaje, że zabijanie muzułmanów nawracających się do Chrystusa w Niemczech, we Francji czy w Australii jest jakimś wypaczeniem, tymczasem w 13 krajach muzułmańskich, gdzie rządzą prawdziwi muzułmanie, i obowiązuje prawdziwe prawo prawdziwego szariatu w oparciu o prawdziwy Koran, są przewidziane kary za odejście od islamu, w 12 z nich jest to kara śmierci.

Oto one: Afganistan, Iran, Malezja, Malediwy, Mauretania, Nigeria, Pakistan, Katar, Arabia Saudyjska, Somalia, Sudan, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz Jemen. Z nich wszystkich tylko w Pakistanie oficjalnie nie ma kary śmierci za apostazję, tylko kara więzienia. Co się dzieje nieoficjalnie, to inna sprawa. Wymordowanie całej wsi za nawrócenie do Chrystusa jest możliwe w każdym kraju muzułmańskim.

Miliony muzułmanów odkrywają miłość Chrystusa i wybierają Go porzucając pokojową i tolerancyjną religię Mahometa. Są za to zabijani w 12 krajach islamu w majestacie prawa państwowego, a nawet na Zachodzie. Czyż nie jest to niezbity dowód na to, że islam to religia pokoju i tolerancji?

Chrześcijanie giną, muzułmanie się nawracają

Co powstrzyma falę gwałtów i mordów w imię Allaha w Europie?

Nekrofilski seks ze zmarłą ciotką, by zapewnić jej wejście do raju

Czy modlitwa muzułmanów wyciągnie Mahometa z piekła?

Bogu zależy na zbawieniu każdego człowieka