Islam w Europie: 18 ataków, 443 zabitych w ciągu dwóch lat

Udostępnij to:
Share

Zdaje się, że Brytyjczycy zauważyli, że z islamem jest chyba jakiś problem. W ciągu ostatnich dwóch lat bowiem 443 Europejczyków zginęło w 18 atakach terrorystycznych. Liczba ta już została powiększona o 45-letnią Polkę, którą zabił w Niemczech 21-letni syryjski muzułmanin w wyniku “zawodu miłosnego”.

Ciekawostką jest, że na liście tych ataków prawie nie pojawiają się niedorzeczne wyjaśnienia mediów zachodnich, że sprawcy byli niespełna rozumu. Bo przecież nie da się nie zauważyć, że za każdym razem, jak muzułmanin ogłasza całemu światu, że morduje nas dla Allaha, media mówią, że chyba zwariował. Może wobec tego ma rację pan Zdort, że należałoby umieścić muzułmanów w szpitalach psychiatrycznych? Miałoby to ten plus, że byliby pod kontrolą i nie popełnialiby tylu strasznych zbrodni na terenie Europy, jeszcze do niedawna bezpiecznej i gościnnej dla każdego.

Chory psychicznie wysadził się przy wejściu na koncert… Młody człowiek, który strzelał do klientów centrum handlowego, leczył się u psychiatry… Można by powiedzieć, że mamy czas wyjątkowej aktywności ludzi nienormalnych. Kolejne akty agresji w Europie wyjaśniane są przez polityków i media jako efekt braku równowagi psychicznej ich sprawców. – 

Nie rozwiązałoby to też problemu islamu światowego – nie zamkniemy przecież w szpitalach psychiatrycznych 1,5 miliarda osób. A widać gołym okiem, że dwa lata szalejącego w Europie islamu to nic w porównaniu z danymi z całego świata:

  • w jednym tylko tygodniu 23-29 lipca 2016 r. w 13 krajach na świecie miało miejsce 48 ataków w imię Allaha (w tym 9 samobójczych), w których zginęło 409 osób, a 700 zostało rannych;
  • w ciągu miesiąca lipca 2016 r. liczba ataków muzułmańskich wyniosła 238 (w tym 43 samobójcze), światowy islam jest więc dumny z zamordowania 2055 niewiernych i zadania ciężkich ran następnym 2006 osobom w 33 krajach świata;
  •  licząc od ataku na WTC 11 września 2001 r. muzułmanie dokonali na całym świecie 28293 udokumentowanych ataków terrorystycznych, które zakończyły się śmiercią „niewiernych”!!!

Czy to nie wystarczy, by zrozumieć, że islam jest religią pokoju, muzułmanie są przeciwnikami terroryzmu, a mordercy wykrzykujący „Allah akbar” byli po prostu chorzy psychicznie? (W sumie rzeczywiście ciężko sobie wyobrazić, by zdrowy psychicznie człowiek krzyczał „Allah akbar” i mordował wszystkich dookoła włącznie ze sobą) Tylko co możemy zrobić z taką liczbą psychicznie chorych, którzy nas ciągle atakują?

Chyba że uznamy, że przeciwko nam toczona jest regularna wojna i zaczniemy jednak się bronić. Przynajmniej modlitwą, postem oraz przebaczeniem.

Co powstrzyma falę gwałtów i mordów w imię Allaha w Europie?

Polecamy również teksty:

Ludzie z Państwa Islamskiego są wzorem muzułmanina zaangażowanego

Dlaczego Francja jest celem ataków terrorystycznych?

Nicejski atak nie był wyjątkowy – 81 zabitych w Nigerii, 37 w Afganistanie, 67 w Jemenie i 308 w Iraku

Ramadanu dzień 26 – mordujemy Żydów, chrześcijan, buddystów, hinduistów

1063 ofiary ramadanu dowodzą pokojowości islamu

Seksualna islamizacja Europy się rozkręca

Mahomet wzorem dialogu z chrześcijanami