Co powstrzyma falę gwałtów i mordów w imię Allaha w Europie?

Udostępnij to:
Share

Akcja gwałtów i ataków na kobiety w Kolonii w Sylwestrową noc nie była ani wyjątkowym, ani największym wydarzeniem tego typu. Muzułmańska doktryna nazywana din al-fitra uczy, że islam jest religią „wrodzoną, biologiczną”, czyli przekazywany jest drogą płciową poprzez akt seksualny muzułmanina i niemuzułmanki. To jak z wirusem HIV: zgwałcona i molestowana niemuzułmanka staje się muzułmanką nawet jak tego bardzo nie chce. Ale kogo to obchodzi? Koran (30:30) tłumaczy, że już nic tego stanu nie zmieni, nawet jeśli człowiek o tym nie wie.

Koran 30

Właśnie gwałcenie i mordowanie według rozumienia muzułmanów jest najbardziej naturalnym zachowaniem dla człowieka, dlatego na muzułmańskich stronach internetowych przeznaczonych dla niewiernych można dowiedzieć się, że „islam jest najbardziej naturalną religią wpisaną w naturę człowieka od samego początku„. Gwałciciele muzułmańscy po prostu przywracają naturalny porządek rzeczy ustanowiony przez Allaha. Czy możemy ich za to potępiać?

W Walii i Anglii w ciągu ostatniego roku policja zaaresztowała ponad 900 syryjskich „uchodźców” oskarżanych o gwałty i molestowanie nieletnich. Express.co.uk jest w szoku, jakby nie wiedział, że seksualna islamizacja Wielkiej Brytanii trwa od wielu lat i liczy już ponad milion ofiar. Jedna Brytyjka została porwana w wieku 15 lat i gwałcona przez następnych lat 13. A brytyjski parlament przyjmujący co roku po kilka tysięcy syryjskich „uchodźców” stwierdził, że nie zamierza tej liczby zmniejszać. Pewnie w Anglii jest jeszcze sporo niezgwałconych dziewczynek, starczy na kolejny tysiąc „imigrantów”.

W ogóle dziwne jest, że policja zaaresztowała np. biednego uchodźcę Eliasa Hussaina Mahmuda (22 lata). Chłopak przybył do Wielkiej Brytanii nielegalnie, ale otrzymał pozwolenie na pobyt do 2020 r. Z tej radości, że otrzymał pozwolenie, natychmiast zgwałcił w biały dzień w centrum miasta Swansea kobietę, która szła do pracy. A że to nikomu nie przeszkadzało, „przeleciał” ją dwukrotnie. Sąd dał mu 12 lat kary więzienia, zapewne pragnąc, by Mahmud nie opuścił Wysp Brytyjskich w roku 2020 – któż by wtedy islamizował Brytyjki? Choć, jak się zdaje, obawy te są nieuzasadnione – w Walii przecież legalnie działa imam Ali Hammuda głoszący, że gwałcenie niewolnic jest dozwolone dla muzułmanów. Gdyby ktoś nie wiedział: niewolnicą dla muzułmanina jest każda kobieta zdobyta na niewiernych. Zresztą przecież Wielka Brytania nie może wydalić somalijskiego gwałciciela, nawet po zgwałceniu przez niego nastolatki, bo jego powrót do Somalii byłby dla niego „zbyt niebezpieczny”…

W Szwecji dziewięciu muzułmanów zaatakowało kobietę, przed którą się masturbowali. Inny chłopak muzułmański zdjął spodnie przed czterema kobietami w niedzielny poranek wykrzykując, że nienawidzi Szwecji, ale przyjechał tu, by gwałcić Szwedki. Przy okazji międzynarodowych zawodów przyjechała do Szwecji grupa kibiców z Afryki Północnej – i pod pretekstem, że chcą zrobić zdjęcia ze szwedzkimi zawodniczkami, około 40 mężczyzn obmacywało 16-letnie dziewczynki. Nikogo z nich nie zaaresztowano, tylko wydalono ich ze Szwecji. Kilku „uchodźców” z Syrii, Afganistanu i Erytrei zaatakowało 12-letnią i 13-letnią dziewczynki na basenie. Zwykła sprawa. Wobec fali gwałtów w ostatnich tygodniach Szwedzkie media wymyśliły, że winę za to ponosi… ładna pogoda! Nie (broń Boże) głupia polityka imigracyjna i w żadnym razie nie ideologia islamu! To z powodu dobrej pogody została zgwałcona 14-letnia dziewczynka w Malmö w środku miasta, w kilku krokach od przedszkola. To przez piękne słoneczko została zgwałcona kobieta w Kalmar, która wyszła zbierać grzyby.  To bezchmurne niebo było przyczyną gwałtu 17-letniej dziewczyny w Västerviku, nad którą pastwiło się kilku dorosłych mężczyzn przekazując jej islam drogą płciową

W Danii zgłoszono na policję sytuację, że „uchodźca” dobierał się do ich rocznej córeczki z wyraźnie seksualnymi pieszczotami.

W Berlinie kilku irackich muzułmanów zaczepiało kobiety na stacji Warschauer Strasse, obmacując i usiłując całować. Policja prowadzi dochodzenie. Nie był to odosobniony wypadek: w różnych miastach Niemiec w różnych miejscach (w tym na pływalniach) różni muzułmanie (zarówno niemieccy, jak i „uchodźcy”) islamizowali seksualnie Niemki. W Bremen na festiwalu muzycznym 24 dziewczyny zostały zaatakowane przez „uchodźców” muzułmańskich. W Westfalii „uchodźca” z Erytrei zgwałcił 79-letnią staruszkę, która przyszła na cmentarz. Dobrze, że Niemcy zabrali się za ich edukację seksualną! Dzięki temu niektórzy arabsko-mówiący „uchodźcy” zamiast obmacywać obrzucali Niemki kamieniami. Ogólnomuzułmański szacunek do kobiet można zaobserwować również w niemieckich obozach dla uchodźców, gdzie coraz częściej mężczyźni okazują kobietom szacunek sikając na nie.

Horst Seehofer, prezydent największego niemieckiego landu Bawaria zwrócił się do Angeli Merkel z prośbą o natychmiastowe powstrzymanie przyjmowania uchodźców. Powiedział, że „Niemcy mają obowiązek poczynić konieczne kroki w celu zapewnienia bezpieczeństwa swoich obywateli. (…) Każdy atak, każdy akt terroryzmu – to o jeden atak za wiele. Terror islamski pojawił się w Niemczech i ludzie słusznie oczekują, że odważnie staniemy w ich obronie”. Słuszna uwaga, tym bardziej że w Dolnej Saksonii w mieście Ludwigsburg w meczecie czyniono przygotowania do kolejnego zamachu terrorystycznego. A na pogrzebie ofiar zamachu w Monachium rozlegały się okrzyki „Allah akbar!” – zaprawdę, Allah jest wielki ze swoim upodobaniem w mordach i gwałtach.

Indonezja uchodzi za kraj umiarkowanego islamu, ale po gwałcie i morderstwie 14-letniej dziewczynki w kwietniu 2016 r. zaczęły wychodzić na jaw przerażające liczby. Wśród 25 tys. osób, które wzięły udział w badaniach, ponad 1600 przyznało się, że zostało zgwałconych – 93% z nich nie zgłosiło tego faktu obawiając się prześladowań ze strony gwałciciela. Jak to się dzieje w wielu krajach islamu, muzułmanin gwałcący niemuzułmankę nie ponosi za to żadnej odpowiedzialności karnej, nie aresztuje się go i nie wszczyna się śledztwa.

Ciekawe wydarzenie miało miejsce w Indiach. Muzułmanin usiłował zgwałcić dziewczynę, ale ofiara szybkim ruchem ucięła mu prącie. O dziwo, policja wzięła w obronie dziewczynę, a nie napastnika, który w ciężkim stanie trafił do szpitala. Może austriacka policja powinna przejść szkolenie w Indiach, by nauczyć się chronić dziewczyny przed napastnikami, a nie doradzać zaatakowanym kobietom niewychodzenie z domu?

Możemy jednak w pełni zaufać naszym władzom w Brukseli: prezes Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker ogłosił: „Niezależnie od tego, jak źle potoczą się sprawy, Europa nie zrezygnuje z otwarcia granic dla uchodźców”. Możemy się cieszyć przynajmniej z tego, że już nam nie wmawia, że sprawy mają się coraz lepiej.

Jak się nazywało w przeszłości, kiedy ktoś otwierał dla wroga bramy własnego miasta i nie bronił granic własnego kraju, narażając własny naród na mordy i gwałty? Było jakieś takie słowo… Chyba „zdrada”. Czy przywódcy Unii Europejskiej znają to słowo?

Jednak kto odniesie ostateczne zwycięstwo? Z tego co wiem, zwycięzcą jest Jezus Chrystus, Książę Pokoju, zabity i zmartwychwstały, prawdziwy Pan życia i śmierci! Jezus daje łaskę nawrócenia i odzyskania rozumu nawet najgorszym muzułmańskim mordercom. Możemy doświadczyć Jego zwycięstwa przez nawrócenie i wyznanie naszych własnych grzechów, a potem przez post i modlitwę w intencji muzułmanów: zobacz propozycję modlitwy.

Polecamy też teksty na temat moralności i obyczajowości islamu:

Nekrofilski seks ze zmarłą ciotką, by zapewnić jej wejście do raju

Muzułmanka w raju – zastanówmy się nad Koranem i hadisami

Cywilizacja islamu: gwałt za gwałt