Cywilizacja islamu: gwałt za gwałt

Udostępnij to:
Share

Ciekawe zjawisko wyszło na jaw w pakistańskiej prowincji Pendżab. Otóż w marcu 2018 r. muzułmanin zgwałcił muzułmankę. Gdyby zgwałcił chrześcijankę lub hinduistkę, nikt by się nie przejął tym w ogóle – w końcu niemuzułmanki po to są, by je gwałcić. Jednakże zgwałcenie muzułmanki to poważne wykroczenie, więc kilkunastu członków rodziny zgwałconej dziewczyny udało się do domu gwałciciela domagając się zadośćuczynienia.

Krewni gwałciciela wiedzieli, że za taki występek należy mu się kara śmierci, więc żeby uratować wpadli na świetny pomysł: niech brat zgwałconej dziewczyny zgwałci siostrę gwałciciela! W ten sposób sprawiedliwość zatriumfuje. Podpisano ugodę, brat zgwałconej dziewczyny „załatwił się” z siostrą gwałciciela i obie rodziny z satysfakcją złożyły dokumenty na policji, że nikt do nikogo nie ma pretensji.

Policjant okazał się jakimś niezbyt cywilizowanym muzułmaninem, bo zamiast podziwiać mądrość obu rodzin był zaszokowany tym wydarzeniem i zgłosił sprawę przełożonym. Zaczęto robić dochodzenia, i się okazało, że takie zjawisko jest dość powszechne. Na przykład w czerwcu 2017 r. muzułmanin zgwałcił 12-letnią dziewczynę z muzułmańskiej rodziny, która zażądała „gwałtu odwetowego”. Zgodnie z postanowieniem lokalnej starszyzny brat zgwałconej dziewczynki zgwałcił 16-letnią siostrę gwałciciela na oczach jej rodziców i 40 świadków, którzy pilnowali, by wszystko odbywało się zgodnie z prawem! „To jest osiągnięcie ogromne!” – by zacytować święty Koran (61:12). Przecież dziewczyny muzułmańskie nawet w raju nic innego nie będą robiły, jak tylko będą gwałcone lub będą przyglądały się, jak muzułmanie kogoś gwałcą. Zakładając, oczywiście, że jakikolwiek muzułmanin do raju trafi, co nie jest takie pewne, biorąc pod uwagę, że nie trafił tam nawet sam Mahomet.

Może właśnie dlatego Szwecja promuje muzułmańskich gwałcicieli, by zaskoczyć ich tym, że w którymś momencie wszyscy Szwedzi przyjmą islam i będą mogli pojechać do Afganistanu, Somalii i innych krajów, skąd przybywają uchodźcy-gwałciciele, by móc „pobawić się” z ich siostrami? Ponad milion Brytyjczyków już mógłby wyruszyć z seksualną zemstą za zgwałcenie ponad miliona Brytyjskich kobiet i dziewcząt.

Szacunek do kobiet w islamie

Allah lubujący się w gwałtach

Niewolnica seksualna w Wielkiej Brytanii gwałcona w ciągu 13 lat

Seksualna islamizacja Europy się rozkręca

Bolesne odkrywanie „nowego” boga