Islamizacja Polski: Koran – księga pokoju i miłosierdzia Bożego

Udostępnij to:
Share

Jak podaje Fronda, na warszawskiej Ochocie otwarto Ośrodek Kultury Muzułmańskiej, który został sfinansowany przez Ligę Muzułmańską oskarżaną o wspieranie islamskiego terroryzmu, przy pomocy sponsorów z Zatoki Perskiej. Przeciwko budowie od wielu lat protestowali mieszkańcy Ochoty, Stowarzyszenie Europy Przyszłości. I co najbardziej zaskakujące, meczet stanął na miejscu gdzie znajdowała się Reduta Ordona, która dla Polaków jest ważnym miejscem pamięci historycznej. Czy czeka nas to, co w Londynie, czyli że meczet będzie stanowił kuźnię potencjalnych terrorystów? Takie pytania w dzisiejszym kontekście geopolitycznym jest jak najbardziej zasadne.

Niemniej jednak, 30 sierpnia 2016 r. na zaproszenie poznańskiego imama Youssefa Chadida Metropolita Poznański (pełniący funkcje przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski) ks. arcybiskup Stanisław Gądecki odwiedził Muzułmańskie Centrum Kulturalno-Oświatowe, które mieści się przy ul. Biedrzyckiego w Poznaniu.

Jego Ekscelencja zwiedził salę modlitewną, rozmawiał z przedstawicielami Ligi Muzułmańskiej w RP : mufti Nidal Abu Tabaq i Abdul-Jabbar Al Koubaisy, przedstawicielami wspólnoty wielkopolskiej oraz przedstawicielami środowisk chrześcijańskich a następnie zobaczył wystawę „Koran – księga pokoju i miłosierdzia Bożego„. Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze – wyjaśnia imam Youssef Chadid z Muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego.

Domyślamy się, że owa wystawa Koran – księga pokoju i miłosierdzia Bożegonie zawierała informacji o bieżących wyczynach wyznawców tej wspaniałej księgi, którzy w dniu 30 sierpnia 2016 r., kiedy abp S. Gądecki podziwiał pokojowość Koranu, Allaha i poznańskich muzułmanów, wprowadzali w życie (albo raczej w śmierć) pokój i miłosierdzie Allaha:

 

2016.08.30 Irak Madain
zabitych

2

rannych

4

Ludzie odwiedzający cmentarz i opłakujący swoich zmarłych zostali zbombardowani przez mudżahida (muzułmańskie pojęcie oznaczające człowieka walczącego na drodze Allaha, czyli prowadzącego dżihad). Dwóch zabitych, czterech rannych.
2016.08.30 Somalia Mogadiszu 10 30 Terrorysta-samobójca powszechnie nazywany w islamie szahidem (czyli świadkiem swojej religii i swojego Allaha) wysadził się w hotelu zabijając 10 osób i raniąc 30.
2016.08.30 Irak Bagdad 5 11 Kolejny terrorysta-świadek Allaha wysadził się w powietrze w tłumie na osiedlu. Pięć zabitych, 11 rannych.
2016.08.30 Francja Toulouse 0 1 Policjantka została zaatakowana przez muzułmanina, który próbować zadźgać ją nożem. Policja zapewne nie może zrozumieć motywacji, a psychiatrzy spieszą się wydać orzeczenie o chorobie psychicznej, tymczasem wiadomo, że atak był zaplanowany, i Koran był jego inspiracją.
2016.08.30 Irak Hawidża 13 0 Trzynaście osób zostało ściętych za to, że udzielały pomocy rodzinom usiłującym uciec z terytoriów zajętych przez Państwo Islamskie. Warto wiedzieć, że złapanych uciekinierów spalono żywcem. Za pomoc chrześcijanom również pali się ludzi żywcem.
2016.08.30 Irak Sabaa al-Bour 2 9 W ramach dżihadu (termin określający wysiłek podejmowany w celu szerzenia islamu) został zbombardowany zatłoczony rynek. Dwóch zabitych, dziewięciu rannych.
2016.08.30 Irak Sharqat 2 4 Dwie osoby zabite i cztery ranne w czasie próby ucieczki z terenu Państwa Islamskiego.
2016.08.30 Kyrgyzstan Biszkek 0 5 Terrorysta-samobójca, świadek Allaha, wysadził się w powietrze przed ambasadą Chin. 5 rannych.

Rozumiemy, że te wydarzenia zainspirowane przez Koran – księgę pokoju i miłosierdzia Bożego nie mogły być ujęte w wystawie o takiej nazwie, bo właśnie były realizowane w czasie zwiedzania jej przez abpa Gądeckiego. Również nie mogli pokazać arcybiskupowi dalszego licznika zabitych i rannych, bo któż mógł przewidzieć, że w ciągu września 2016 r. księga pokoju i miłosierdzia Allaha zainspiruje do zamordowania 952 osób (plus 1302 rannych)150 atakach w 31 krajach.

Ale zapewne wystawa zawierała informacje o 1293 zabitych i kolejnych 1344 rannych podczas muzułmańskich ataków w 23 krajach w sierpniu 2016 r., przed wizytą abpa. Zapewne też opisano w niej pokój i miłosierdzie Allaha szerzone w Europie, gdzie w ciągu dwóch lat zamordowano ponad 400 osób na ofiarę dla Allaha. Z pewnością poświęcono część wystawy losom niewolnic seksualnych sprzedawanych na rynkach Turcji, Arabii Saudyjskiej i innych krajów, gdzie chrześcijan już dawno wymordowano (ich pamięci zapewne też poświęcono część wystawy). Na pewno też wspomniano o licznych księżach zamordowanych przez muzułmanów, szczególnie w czasie sprawowania Mszy św.

Ale jeśli tego wszystkiego nie ma na wystawie, to znaczy, że mamy po raz kolejny do czynienia z zabiegiem takijaoszukiwaniem niewiernych w celu uśpienia ich czujności i zadania potem śmiertelnego ciosu. Takie są metody szerzenia islamu. Ewidentnie czujność Polaków jest uśpiona, skoro pomimo protestów mieszkańców w Warszawie w ciągu 7 dni wydano pozwolenie na budowę meczetu na Reducie Ordona.

Polak ofiarą pokojowego terroryzmu muzułmańskiego

Dwa oblicza islamu – ukryte i ujawnione

Katedra prawosławna w Kosowie spalona i zbezczeszczona

Budujmy meczety w Polsce

Oświadczenie w sprawie zamiaru budowy meczetu w Krakowie

Zabijanie niewiernych i uchodźstwo to świetny interes naszym kosztem