Takija – kłamstwo dozwolone, by omamić niewiernych

Udostępnij to:
Share

Wielokrotnie w mediach zachodnich muzułmanie występują potępiając terroryzm muzułmański jako niemający nic wspólnego z „prawdziwym” islamem – który, jak wiadomo, jest religią pokoju. Często przy tym cytują werset Koranu mówiący o niedopuszczalności zabijania niewinnych ludzi. Na przykład strona maximus.media podaje informację o 70 tys. muzułmańskich duchownych podpisało fatwę potępiającą ISIS. Jest tam powiedziane:

W związku z fatwą pojawiły się też apele do zachodnich mediów, by te przestały określać organizacje takie jak ISIS mianem islamskich. Podkreślano, że pobudką dla islamskiej społeczności, były zamachy w Paryżu. To kazało jej – podkreślali sygnatariusze – szukać metod odcięcia się od radykałów. – W Koranie jest zapisane, że ten kto zabija jednego niewinnego człowieka, zabija całą ludzkość – podkreślał The head of the shrine at Ajmer, Mohammed Ehsan Raza Khan, który kieruje świątynią w Ajmer.

Jednocześnie muzułmańscy duchowni wyrazili sprzeciw wobec nalotów państwa NATO na Syrię.

Pierwsza rzecz, która się rzuca w oczy, to apel do mediów zachodnich, a nie do Ligi Krajów Arabskich, społeczeństw i krajów muzułmańskich, ani nawet do zwykłych muzułmanów. To wszystko jest dla niewiernych, by się nie denerwowali, kiedy będą ich zabijać.

Druga rzecz, to ewidentny cel wypowiedzi: powstrzymać naloty na Syrię. Potępiamy ISIS, ale nie możemy dopuścić, by był atakowany – takie jest przesłanie 70 tys. imamów!!! Gdyby bowiem naprawdę potępiali Państwo Islamskie, już dawno by je zrównali z ziemią

No i trzecia rzecz, być może najważniejsza, to cytat z Koranu, który ostatnio pojawia się coraz częściej w mediach polskich: kto zabija jednego niewinnego człowieka, zabija całą ludzkość. Można to było usłyszeć nawet w czasie demonstracji przeciwko przemocy zorganizowanej przez poznańskich muzułmanów i wypromowanej przez gazetę Wyborczą. Nowoupieczona polska muzułmanka opowiada nam banialuki o prawdziwym pokojowym islamie i na minucie 2:00 cytuje święty Koran dodając: „Każdy muzułmanin o tym wie”.

polska_muzulmanka_klamie

To prawda, Koran zawiera takie zdanie, ale nie jest to bynajmniej zdanie skierowane do muzułmanów!!!

Czytamy wyraźnie (sura 5:32), że są to słowa skierowane do synów Izraela:

sura5_32

Mało tego, do muzułmanów Allah kieruje zupełnie inny nakaz, który można przeczytać w następnym wersecie 5:33:

Zapłatą dla tych, którzy zwalczają Allaha i Jego Posłańca i starają się szerzyć zepsucie na ziemi, będzie tylko to, iż będą oni zabici lub ukrzyżowani albo też obetnie im się rękę i nogę naprzemianległe, albo też zostaną wypędzeni z kraju. Oni doznają hańby na tym świecie i kary bolesnej w życiu ostatecznym.

Możesz sam sprawdzić te wersety w Koranie arabsko-polskim. Możesz też poczytać trochę wiadomości w Internecie, gdzie się opowiada o ukrzyżowaniach niewinnych ludzi przez muzułmanów, którzy uznali ich za wrogów Allaha – nawet 12-letni chłopiec, który odmówił przyjęcia islamu, został ukrzyżowany po obcięciu mu palców, zgodnie z wersetem 5:33, jako zwalczający Allaha i Jego Posłańca Mahometa.

Nie rezygnujmy z naszych rozumów i zastanawiajmy się nad tym, co widzimy, a co słyszymy!!!

Nie waż się uciekać przed pokojowym islamem! 8 osób spalono żywcem za próbę ucieczki

Więcej o tym, jak islam realizuje „pokojowy program”, możesz przeczytać w artykule o prawie 2000 ofiar w ciągu jednego miesiąca

Polecamy też tekst o zwalczaniu „nieprawdziwego islamu” w Jemenie przez „prawdziwych muzułmanów”.

Czytaj również: 

Czy modlitwa muzułmanów wyciągnie Mahometa z piekła?