Kolejne muzułmanki wysadzają się w powietrze na chwałę Allaha

Udostępnij to:
Share

Póki polskie dziewczyny odkrywają nowego boga Allaha, a katolickie wydawnictwa wciskają Polakom ciemnotę o dżihadzie jako ruchu monastycznym, muzułmanki nie próżnują i dają świadectwo (شهادة szahada) Allahowi, wysadzając na sobie pasy szahidów. Na przykład 7 kwietnia 2019 r. dwie gorliwe muzułmanki wysadziły się w powietrze w Maiduguri (Nigeria) zabijając dla Allaha 3 osoby i raniąc ok. 30 osób. Nieco wcześniej, 27 marca, w regionie Diffa (Niger) dwie równie gorliwe muzułmanki w podobny sposób w ataku samobójczym zamordowały 10 osób i zadały rany kolejnym siedmiu. Atak ten był skuteczniejszy, gdyż po wybuchu szahidek do akcji wkroczyli uzbrojeni gorliwi muzułmanie i rozstrzelali wszystkich, kogo zauważyli. Allah jest bardzo zadowolony ze skoordynowanych działań swoich wiernych, siejących zamęt w szeregach niewiernych kafarów! Zapewne wszystkie te dziewczyny pójdą do raju muzułmańskiego oglądać swoich mężów, ojców i braci kopulujących z hurysami. Tylko pozazdrościć! Czyż może czekać kobietę lepszy los niż najpierw rozerwać się na kawałki, a potem oglądać takie miłe widoki?

Trudno zatem zrozumieć, dlaczego saudyjskie kobiety walczą o prawa kobiet, mając tak wspaniałą perspektywę. Powinny się cieszyć, a one się skarżą, że je zaaresztowano i przetrzymywano w areszcie przez 10 miesięcy, chłostano, obmacywano, torturowano wodą i grożono zgwałcić i zabić. Taki los spotkał 11 aktywistek saudyjskich, włącznie z panią profesor Azizą al-Yousef. I po co im to? Niech by lepiej opowiedziały się za niewolnictwem seksualnymprzecież to jest lepsze dla kobiet niż jakieś tam wolności obywatelskie.

O wiele mądrzej postąpiła Tuba Gondal, obywatelka Wielkiej Brytanii, która rekrutowała europejskie muzułmanki do prowadzenia dżihadu seksualnego w szeregach ISIS, czyli do dostarczania usług seksualnych bojówkarzom (przecież z samych gwałtów człowiek niewiele ma przyjemności, nawet jeśli gwałci na chwałę Allaha). Po kilku latach takiej działalności, wysławianiu ISIS i polewaniu Wielkiej Brytanii błotem, i urodzeniu dwojga dzieci, Tuba postanowiła wrócić do Londynu. A co? Nawet opowiada w mediach, jak ich, biednych dżihadystów, niedobrzy kafarowie atakowali ze wszystkich stron… Brytyjczycy jej chyba powinni jeszcze zasiłki płacić, albo nawet odszkodowanie.

Muzułmanki w akcji – jedne uspokajają, inne zabijają

Muzułmanki nie są bezpieczne na Zachodzie

12-letnia dziewczyna rozstrzelała 5 kobiet

Szacunek do kobiet w islamie

Czy modlitwa muzułmanów wyciągnie Mahometa z piekła?