Muzułmanki nie są bezpieczne na Zachodzie

Udostępnij to:
Share

Któżby odważył się w to wątpić? Amerykański profesor Clifford Adams, który powiedział, że muzułmanki na Zachodzie są bezpieczniejsze niż w jakimkolwiek kraju na Bliskim Wschodzie, został wyrzucony z pracy.

Izraelski satyryk Ephraim Kishon napisał w jednej ze swoich książek: Kiedy wieje Hamsin (suchy gorący wiatr), ludzie tracą rozum. Muzułmańscy Arabowie do tego tak się przyzwyczaili, że jeśli mąż zamorduje żonę w czasie Hamsinu, nic mu za to nie będzie. Zresztą, jeśli ją zamorduje w czasie, kiedy nie ma Hamsinu, i tak mu nic za to nie będzie…

Niestety, wygląda to jak żart tylko z puntku widzenia ludzi Zachodu. W krajach muzułmańskich nie tylko bicie, ale i mordowanie żon jest społecznie akceptowanym, i dlatego powszechnym zjawiskiem. Byłoby nieźle, gdyby uwzględniły to Polki „odkrywające nowego boga” i przyjmujące islam. Bo nawet muzułmanie żyjący na Zachodzie nieraz postępują podobnie, z tą tylko różnicą, że na Zachodzie są za to karani przez niemuzułmańskie prawo.

Weźmy na przykład Turcję – podobno zlaicyzowany kraj z islamem umiarkowanym o aspiracjach bliskich mentalności Zachodu. Gazeta Hurriyet Daily News opublikowała informację, że w roku 2017 w kraju tym zamordowano co najmniej 365 kobiet (dane z listopada 2017 r.). Statystyka jest przerażająca:

  • 26% kobiet zostało zamordowanych przez mężów,
  • 14% zamordowali ojcowie,
  • 11% morderstw popełnili narzeczeni,
  • 8% kobiet zamordowali synowie,
  • 7% kobiet zamordowali mężczyźni, z którymi te kobiety zerwały relacje,
  • 4% morderstw popełnili inni członkowie rodziny,
  • 4% kobiet zamordowali ich byli mężowie.
  • W pozostałych przypadkach sprawcy nie są znani.

Raport informuje, że 15% kobiet zostało zamordowanych za to, że chciało się rozwieść z mężem, 11% za to, że podjęły jakieś decyzje życiowe bez zgody mężów, 7% zamordowano z powodów finansowych, 4% zamordowano za to, że nie chciały pojednać się z mężem, oraz 4% zostało zamordowanych w wyniku kłótni o dzieci.

Według danych, 52% kobiet zamordowano używając broni palnej, 15% za pomocą noża i 4% poprzez uduszenie. Największa liczba morderstw na kobietach miała miejsce w Istambule.

Podobne statystyki dotyczą Pakistanu: tutaj rocznie morduje się „w obronie honoru” ok. 300 do 600 kobiet. Pozyskanie dokładniejszych danych jest utrudnione z powodu przyzwolenia na to ze strony władz, które po prostu nie rejestrują takich zdarzeń.

Można sobie tylko wyobrażać, jak są traktowane muzułmanki na Zachodzie, skoro nie są tam bardziej bezpieczne niż w krajach muzułmańskich!

Żyć z muzułmaninem

Szacunek do kobiet w islamie

Muzułmanka w raju – zastanówmy się nad Koranem i hadisami

Muzułmanki w akcji – jedne uspokajają, inne zabijają

Dlaczego muzułmanie gwałcą 9-letnie dziewczynki?