Kobieta z dziećmi spalona żywcem dla Allaha

Udostępnij to:
Share

W zajętej przez Państwo Islamskie miejscowości Hawidża została spalona żywcem matka z czworgiem dzieci: trzy córki i dziewięciomiesięczny chłopczyk. Jej straszliwym przewinieniem była próba ucieczki z terenu Kalifatu, gdzie ustanowiono rządy szariatu według wskazówek Allaha i przykładu Mahometa, w stronę Kirkuku. Rodzina została zatrzymana w drodze z al-Riadu przed wzgórzem Hamrin. Winowajców związano oblano paliwem i podpalono na oczach grupy cywilów. Patrzcie i wiedzcie, że Allah jest litościwy, miłosierny, a jego pomocnicy gorliwie pomagają mu w szerzeniu miłości i miłosierdzia!

Gdybyśmy potrafili myśleć, niechybnie dotarłoby do nas, że jeśli setki tysięcy uchodźców z terenów opanowanych przez ISIS znalazły się w Europie, to oznacza, że ISIS co najmniej na to pozwoliło (w jakimś celu), albo nawet samo ich wysłało (w jakimś celu). Domyślilibyśmy się również, w jakim celu, bo oni przecież otwarcie nam ten cel ogłaszają, krzycząc prosto w twarz lub wypisując na bombach przygotowanych do wysadzania nas w powietrze.

Pół roku temu spalono żywcem 8 osób za to samo przewinienie, a grupę kobiet jazydzkich spalono za odmowę seksu z bojówkarzami Allaha.

źródło: Iraqi News

Pokojowe zamordowanie 1202 osób – osiągnięcia islamu w grudniu 2016 r.

Niewolnica seksualna w Wielkiej Brytanii gwałcona w ciągu 13 lat

284 mężczyzn i chłopców zamordowanych na drodze Allaha