ISIS świętuje zwycięstwo Allaha w centrum chrześcijaństwa

Udostępnij to:
Share

Wprawdzie media brytyjskie jak zwykle tłumaczą islamski terroryzm chorobą psychiczną, mimo to Państwo Islamskie uważa, że masakra 4 sierpnia 2016 r. w Londynie (zarządzanym przez muzułmanina) jest zwycięstwem Allaha w samym sercu chrześcijaństwa. Chyba  ma rację pan Zdort, że należałoby umieścić muzułmanów w szpitalach psychiatrycznych – i nie tylko tamtych walczących dla Allaha w Syrii i Iraku, ale też tych w Anglii, Niemczech i Polsce.

Nie było to, oczywiście, jedyne zwycięstwo Allaha w mijającym tygodniu. W Somalii 6 sierpnia na jego polecenie rozstrzelano pasażerów autobusu, jedna osoba zginęła, 7 rannych. W Afganistanie w podobnej akcji 4 sierpnia zginęło 12 zagranicznych turystów. Jeszcze lepszy wynik Allah osiągnął 2 sierpnia w Libii, gdzie wybuchem samobójczym jego gorliwy wyznawca zamordował 23 osoby. W Pakistanie 4 sierpnia zastrzelono lekarza w jego własnym szpitalu, a także dwóch mężczyzn należących do mniejszości Hazara zastrzelono 1 sierpnia – należało ich zabić, ponieważ lekarz był Hundusem, a ci dwaj byli Hazarami, a Allah nie znosi niemuzułmanów.

W sumie Allah sam poradziłby sobie z wytępieniem niemuzułmanów, jednak mu się bardzo podoba, kiedy muzułmanie mu w tym pomagają. Mówi o tym święty Koran (sura 47 wersety 4-7):

Kiedy więc spotkacie tych, którzy nie wierzą, to uderzcie ich mieczem po szyi (…). Lecz jeśliby zechciał Allah, to sam zemściłby się na nich, lecz on chciał doświadczyć jednych przez drugich. (…) O wy, którzy wierzycie! Jeśli pomożecie Allahowi, to i on wam pomoże i umocni wasze stopy!

Nawet najbardziej umiarkowany islam nie ma co do tego wątpliwości, że bez mordowania niewiernych na drodze Allaha nie da się przedostać do raju ze strumykami i hurysami. Koran nazywa to handlem, czyli krwią „niewiernych” muzułmanie „kupują sobie” przyjemności w muzułmańskim raju (sura 61, wersety 10-12):

O wy, którzy wierzycie! Czyż mogę ukazać wam handel, który by was wybawił od kary bolesnej? Będziecie wierzyć w Allaha i jego Posłańca! Będziecie walczyć na drodze Allaha waszym majątkiem i waszymi duszami! …Wtedy on przebaczy wam wasze grzechy i wprowadzi was do ogrodów, gdzie w dole płyną strumyki, i do mieszkań przyjemnych w ogrodach Edenu. To jest osiągnięcie ogromne!

Chyba na tym właśnie polega zwycięstwo Allaha – jednym odbiera rozum na tyle, że bez zahamowań mordują i gwałcą, a innym na tyle, że nazywają to religią pokoju.

Jednak czy Allah jest zwycięzcą? Z tego co wiem, zwycięzcą jest Jezus Chrystus, Książę Pokoju, zabity i zmartwychwstały, prawdziwy Pan życia i śmierci! Jezus daje łaskę nawrócenia i odzyskania rozumu nawet najgorszym muzułmańskim mordercom. Możemy doświadczyć Jego zwycięstwa przez nawrócenie i wyznanie naszych własnych grzechów, a potem przez post i modlitwę w intencji muzułmanów. Poniżej propozycja modlitwy:

Panie Jezu Chryste,

rozwiąż więzy szatana, które krępują muzułmanów,

wyzwól ich, Panie, z grzechu, cudzołóstwa, kradzieży, morderstwa, czarów i zaklęć 

przez ożywczą moc Krwi, którą przelałeś na Krzyżu.

Panie, udziel kapłanom mocy wyrzucania złych duchów, 

aby wyzwalali ich z kajdan diabła. Amen.  

ياربى يسوع المسيح فك رباط الشيطان من على المسلمين جميعهم وحررهم من الخطية والزنا والسرقة والقتل ومن السحر ومن الرقية بقوة دم صليبك المحيى أرسل يارب موهبتك بإخراج الشياطين على باقى الكهنة الأقباط لكى يحرروهم من قيود الشيطان الشريرة

(Modlitwa ta ma wyjątkową moc, ponieważ została zaproponowana przez byłych muzułmanów na Forum Dialogu Cywilizowanego)