Samobójstwo Europy

Udostępnij to:
Share

 w swoim artykule w spectator.co.uk zwraca naszą uwagę, że Europa popełnia, a właściwie popełniła samobójstwo. Liczba fałszywych imigrantów przekroczyła wszelkie wyobrażenie, a wydalenie ich jest już absolutnie niemożliwe. Na przykład, ze 163.000 imigrantów przybyłych do Szwecji w roku 2015, ok. 80.ooo powinno być wydalonych. Tymczasem Szwedzi byli w stanie wydalić zaledwie 4.000. Murray zadaje pytanie: czy Szwecja będzie w stanie usunąć z Europy pozostałych 76.000 w ciągu najbliższych lat, jak to obiecuje minister Ygeman? Odpowiedź jest jasna: w tym czasie przybędzie o wiele więcej nowych fałszywych imigrantów… Zwłaszcza że przybywają z fałszywymi papierami, i nikt nie wie, gdzie ich szukać, jak opuszczą teren obozu dla uchodźców .

To samo dzieje się w Niemczech, tylko liczby są większe. W ciągu roku 2015 przybyło tu 1,5 mln uchodźców. Szacuje się, że trzy czwarte z nich, czyli ponad milion i sto tysięcy osób powinno być wydalonych. Oczywiście, Niemcy tego nie uczynią, a w roku 2016 spodziewamy się przybycia co najmniej takiej samej liczby kolejnych uchodźców kwalifikujących się do wydalenia, którzy zostaną przyjęci. Co będą robić w Europie, gdzie bezrobocie wśród młodzieży sięga już 50%? Na pewno nie będą uczyć się języka, pracować legalnie i budować dobrobyt Niemców. Nawet nasz ukochany Donald Tusk zauważył, że coś jest nie tak, i zaczął apelować (przynajmniej słownie), by uchodźcy  już nie przyjeżdżali do Europy. A przecież sam ich zapraszał jeszcze rok temu razem z panią Merkel!

Murray zauważa, że już jest i tak za późno. Tusk i Merkel nawarzyli tego piwa, które my będziemy musieli wypić – ale w rzeczywistości dokonali samobójczego zamachu na Europę.

Dodajmy tylko, że uchodźcy owi nie tylko poszerzają szarą strefę, ale znacznie podnoszą poziom przestępczości oraz prowadzą działalność terrorystyczną. W końcu są muzułmanami, i przez to nie mogą zaakceptować niemuzułmańskich rządów Europy. Gdyby byli tylko uchodźcami, powinni nie chcieć islamu w nowym kraju, bo właśnie islam jest przyczyną wojen i konfliktów generujących prawdziwe uchodźstwo.

Angela zauważyła islamski terror, ale nadal będzie sprowadzała terrorystów

polecamy również:

Islam w Europie: 18 ataków, 443 zabitych w ciągu dwóch lat