Dżihad i „strefa szariatu” w Kopenhadze

Udostępnij to:
Share

W ubiegłym roku terrorysta Omar el-Hussein spacerował swobodnie po dzielnicy Nørrebro (5 minut od centralnego placu Kopenhagi) po wykonaniu ataku na kawiarnię Krudttønden. Mieszkańcy doskonale wiedzieli, co on zrobił, ale nikt go nie zatrzymał i nikt nie zadzwonił na policję. Później, tego samego wieczoru, el-Hussein  zastrzelił Żyda, strzelając mu w głowę z bliskiej odległości przed wejściem do synagogi. Na pogrzebie Omara el-Hussejna, zastrzelonego później przez policję, opłakiwało go ponad 700 muzułmanów. Ewidentnie, był dla nich bohaterem.

Kilka dni temu 200 muzułmanów urządziło rozruchy i zaatakowało policję w ekskluzywnej dzielnicy Uptown Islands Brygge – również niedaleko głównego placu Kopenhagi. Islam wchodzi w samo serce Danii, niosąc swoje zwykłe przesłanie pokojowe: przyjmij islam, albo

Właściciele sklepów i barów w Kopenhadze już błagają rząd, by obronił ich przed muzułmanami usiłującymi ustanowić „strefę szariatu” w centrum miasta. Oczywiście, muzułmanie czynią to bardzo spokojnie i pokojowo:

“Niedawno kilku młodych ludzi wdarło się do mojego lokalu z okrzykami, że wszyscy mają wyjść. Następnie krzyczeli, że to miejsce należy do islamu, i że w Nørrebro obowiązuje prawo szariatu, wskutek czego sprzedaż alkoholu jest zabroniona” – opowiada Heidi Dyrnesli, właścicielka Café Heimdal w dzielnicy Nørrebro (Radio24syv).

Właścicielka Mucki Baru, Birgitte Fischer, powiedziała, że chuligani muzułmańscy kamieniami wybili szyby w jej lokalu, po czym zażądali 9200 USD jako dżizję, czyli opłatę za muzułmańską „ochronę” – informuje 10news.dk.

Duński profesor Thomas Hoffmann zauważa: „Kiedy muzułmanie mówią, że coś czynią dlatego, że tak nakazuje Koran, powinniśmy potraktować ich słowa i intencje w sposób poważny. (…) Błędem jest ciągłe mówienie, że muzułmanie są ofiarami”.

Danish professor: Wrong to see Muslims as victims, they act according to the Quran

Tymczasem telewizja BBC wyemitowała film pt. „Stany Zjednoczone Nienawiści: muzułmanie ofiarami ataków”. Okazuje się, że to właśnie Amerykanie prześladują i nienawidzą muzułmanów, a wszystkie muzułmańskie ataki terrorystyczne nie są w rzeczywistości muzułmańskimi atakami, mimo że są zazwyczaj poprzedzone wysławianiem Allaha i motywowane koranicznie. Występujący w filmie dobry, tolerancyjny, miłujący pokój imam tłumaczy widzom, że cała przemoc produkowana przez muzułmanów nie ma nic wspólnego z islamem, tylko jest wynikiem islamofobii! Bo właśnie islamofobia spowodowała, że tak wielka liczba muzułmanów morduje na całym świecie w imię Allaha! Zapewne milion ofiar muzułmańskiej przemocy seksualnej w Wielkiej Brytanii też jest wynikiem islamofobii – Brytyjki przecież powinny być dumne z tego, że są gwałcone przez muzułmanów na chwałę Allaha!

Co można zrobić wobec tak strasznego zjawiska jak islamofobia? Samo nasze istnienie niezmiernie obraża muzułmanów i zmusza ich do zabijania nas. Co dopiero, kiedy zaczynamy zadawać pytania lub sprzeciwiać się islamizacji

Polecamy również teksty: 

Islam ważniejszy niż prawo Niemiec

Przyzwyczajajmy się do dżihadu i śmiejmy się z ofiar

Zabijanie niewiernych i uchodźstwo to świetny interes naszym kosztem

Najnowsze osiągnięcia religii pokoju – 1200 zabitych, 2000 rannych (maj 2016)

Miriam Shaded: Jak przyjdzie na to czas, muzułmanie zabiją Polaków

 

Jaka jest prawda o Lidze Muzułmańskiej w RP?

ISIS świętuje zwycięstwo Allaha w centrum chrześcijaństwa

„Dżihad to droga życia” – świadectwo terrorysty samobójcy