„Dżihad to droga życia” – świadectwo terrorysty samobójcy

Udostępnij to:
Share

Przypominamy drogim czytelnikom, że arabskie słowo szahid (شهيد), którym nazywani są muzułmańscy mordercy zabijający niewiernych, oznacza „świadek”. O czym więc zaświadczył muzułmanin z napisem na koszulce „Dżihad to droga życia”? Zaświadczył o islamie, dżihadzie i Allahu. Wszedł do kościoła i wysadził się w powietrze. Dwuletnie dziecko Ade Intan (Oliwia) Marbun doznało poparzeń 78% ciała i zmarło w straszliwych mękach w szpitalu. Troje innych dzieci w wieku 2-4 latka są w szpitalu, jedno w stanie krytycznym. Drastyczne zdjęcie można zobaczyć na stronie VOICE OF THE PERSECUTED.

Zdarzenie miało miejsce 13 listopada 2016 r. w Indonezji, kraju umiarkowanego islamu, na wyspie Borneo. W tym samym dniu w Nigerii muzułmanie zmasakrowali 17 chrześcijan, wśród których była ciężarna kobieta. W tym samym dniu w Syrii rakieta terrorystów, dla których dżihad jest drogą życia, obróciła w strzępy cztery osoby (w tym dwie kobiety i dziecko), i ciężko raniła dwie kolejne osoby.

Dzień wcześniej, 12 listopada 2016 r. w Pakistanie prawdziwi muzułmanie wysadzili w powietrze świątynię nieprawdziwych muzułmanów zabijając 52 osoby i raniąc 105. Jak już pisaliśmy wcześniej, wyznacznikiem prawdziwości islamu jest przemoc: kto więcej zabija, ten ma więcej racji, bo to Allah przecież go wspiera w zabijaniu. Tego samego dnia w Iraku bomba rozczłonkowała 8-letniego chłopca i ciężko raniła jego kolegę, a działacze Państwa Islamskiego zmasakrowali sześcioosobową rodzinę w Mosulu, w tym kobietę i dziecko. W tym samym dniu w Indiach muzułmanie zasztyletowali aktywistę hinduistę.

Mamy więc w sześciu krajach 76 zabitych osób – w tym wiele dzieci i kobiet – w ciągu dwóch tylko dni.

Tydzień poprzedzający te dwa dni (od 5 do 11 listopada) to 58 ataków w 18 krajach, z tego 6 ataków samobójczych. Licznik ofiar: 449 zabitych, 545 rannych.

Miesiąc wcześniej (czyli w październiku 2016 r.) dla Allaha zamordowano 2265 osób w 25 krajach.

We wrześniu 2016 r. 1165 zabitych dla Allaha.

To jest dżihad, który jest drogą życia.

Koran zmusza do dżihadu wszystkich muzułmanów, nawet tych pokojowych i umiarkowanych: „Przepisana wam jest walka, chociaż jest wam nienawistna” (sura Al-Bakara, „Krowa”, 2:216).

Islamizacja Polski: Koran – księga pokoju i miłosierdzia Bożego

Nie waż się uciekać przed pokojowym islamem! Osiem osób spalono żywcem za próbę ucieczki