Żydzi i cykliści są gorsi od ISIS

Udostępnij to:
Share

„Nie uwierzysz – mówi nagłówek Fox News – ONZ nazwała demokratyczne państwo Izrael jako kraj w największym stopniu naruszający prawa człowieka”.

Dziwne tylko, że jakoś nie widać w żadnym kraju na świecie uchodźców z Izraela (nie licząc tzw. uchodźców palestyńskich, których wypędziły z terenu powstającego państwa Izrael ościenne kraje arabskie). Nie widać też Izraela na liście krajów, gdzie chrześcijanie są prześladowani. Jest tam wprawdzie Autonomia Palestyńska (miejsce 24), ale przecież ONZ nie uważa, że prześladowanie chrześcijan jakoś godzi w prawa człowieka. Dlatego też w ONZ w ogóle nie pojawia się temat praw człowieka np. w Arabii Saudyjskiej (miejsce 14 w rankingu prześladowań chrześcijan) ani w Korei Północnej (pierwsze miejsce w rankingu prześladowań chrześcijan). Nawet Nigeria jest krajem lepszym od Izraela, w ujęciu ONZ, choć tam w ciągu jednego tygodnia wymordowano 2 tys. chrześcijan, a innym razem porwano 270 uczennic ze szkoły.

Przypomnijmy sobie tylko, że z krajów muzułmańskich mamy miliony uchodźców w całej Europie. Od roku 1948 w wojnach z Izraelem zginęło ok. 60 tys. muzułmanów (w tym terrorystów samobójców), zaś w konfliktach zainicjowanych przez muzułmanów w tym samym czasie zginęło ponad 15 mln osób.

Wygląda na to, że uchodźcy, dżihad i ścinanie niewiernych – to co nas czeka, jest w rozumieniu ONZ jak najbardziej zgodne z prawami człowieka.

(napisy na rysunku tytułowym: zastanówmy się, co oferuje nam islam: gwałty, ścinanie głów, palenie ludzi żywcem, okaleczanie kobiet, porwania, zabójstwa honorowe, niewolnictwo, przemoc wobec kobiet, dżihad, pedofilia)

Polecamy również tekst: 

Zabijanie niewiernych i uchodźstwo to świetny interes naszym kosztem