Seksualna islamizacja Europy się rozkręca

Udostępnij to:
Share

NA ZDJĘCIU: pani profesor z najbardziej prestiżowej uczelni muzułmańskiej na świecie Al-Azhar potwierdza, że islam zezwala na gwałcenie niemuzułmanek i trzymanie ich jako niewolnic seksualnych.

Przynajmniej do niektórych na Zachodzie wreszcie dotarło, że islamizacja Europy odbywa się drogą płciową. I jeśli dotychczas polegało to przede wszystkim na ożenku z kobietami “niewiernych” Europejczyków (przy czym Polki uchodzą wśród muzułmanów za najłatwiejszy łup) a także na przekazywaniu islamu drogą płciową prostytutkom i naiwnym studentkom, to dzisiaj coraz częściej się gwałci Europejki. W krajach islamu gwałty i porwania niemuzułmańskich dziewcząt są na porządku dziennym.

Pisząc o nocy sylwestrowej 2016 r. w Niemczech www.islam-watch.org podkreśla, że nie był to wybryk chuliganów lub (jak twierdzi np. biskup Pieronek) charakterystyczne dla każdej grupy upodlenie. Ponad tysiąc mężczyzn rozrabiało na ulicach Kolonii, Sztuttgartu i Hamburga – co najmniej 516 kobiet w Kolonii złożyło zażalenia w związku z aktami przemocy seksualnej. (Później oszacowano, że ucierpiało ponad 1200 kobiet, a w „zabawie” brało udział ponad 2 tysiące muzułmańskich uchodźców, z czego tylko 120 osób zidentyfikowano jako podejrzanych). Odpowiednie wersety Koranu zachęcają do gwałcenia kobiet należących do niewiernych i do trzymania ich w charakterze niewolnic seksualnych. W języku arabskim funkcjonuje pojęcie taharrusz oznaczające zbiorową przemoc seksualną na niemuzułmance. Przykładem taharrusz jest zgwałcona przez kilkudziesięciu muzułmanów 22-letnia holenderska dziennikarka (Egipt, czerwiec 2013 r.).

Muzułmańscy najeźdźcy (nazywani uchodźcami) zostali zaproszeni przez Angelę Merkel, więc prawdopodobnie żadne sankcje im nie grożą. Zresztą podobnie dzieje się od lat w Szwecji i w Wielkiej Brytanii. W tym ostatnim przypadku dwa muzułmańskie gangi przez kilkanaście lat gwałcicły nieletnie Brytyjki, a policja się nie wtrącała, by nie zarzucano Anglikom rasizmu i ksenofobii. Co najmniej 1400 dzieci zostało zgwałconych w okresie między 1997 a 2013 w brytyjskim mieście Rotherham, podobne liczby dotyczą regionu Oksfordu. W Szwecji natomiast w ciągu pierwszych siedmiu miesięcy roku 2013 muzułmańscy imigranci w Szwecji zgwałcili ponad 1000 kobiet i dziewcząt, w tym ponad 300 w wieku poniżej 15 lat.

Przyjmujmy więc uchodźców do naszych domów i parafii. I nie nazywajmy tego “kryzysem uchodźców” (refugee crisis), bo przecież wszystko jest zgodnie z planem – islam się szerzy, niewierni są coraz słabsi, ich kobiety staja sie muzułmankami drogą płciową, i w ten sposób religia pokoju wreszcie cieszy się wolnością i niesie pokój światu!!!

Polecamy raport (w języku angielskim) dotyczący zniknięcia, przymusowej islamizacji i przymusowego wydawania za mąż za muzułmanów chrześcijanek Egiptu: The Disappearance, Forced Conversions, and Forced Marriages.pdf

Czytaj również o niewolnictwie seksualnym w islamie

oraz

Seksualna islamizacja Wielkiej Brytanii – około miliona ofiar

oraz

250 kobiet zamordowano za sprzeciw wobec seksualnej islamizacji

Polecamy też tekst dotyczący budowy meczetu w Krakowie

oraz legalnej nekrofilii w islamie:

Nekrofilski seks ze zmarłą ciotką, by zapewnić jej wejście do raju