Kolejnych 10 osób spalono żywcem – Allah jest bardzo zadowolony

Udostępnij to:
Share

Agencja informacyjna Wiadomości Irackie podała 8 lutego 2017 r. informację o spaleniu żywcem 10 osób „za zdradę” i rozstrzelaniu 7 osób za próbę ucieczki z Państwa Islamskiego. Nie wolno nam zapominać, że według nauki islamu palenie żywcem grzeszników to funkcja Allaha. Jeśli więc ktokolwiek odważy się spalić człowieka żywcem, musi mieć stuprocentową pewność, że pełni wolę Allaha i pomaga mu w tym dziele (inaczej sam musiałby spłonąć w piekle).

Profesor Aaqil Ahmed, brytyjski muzułmanin będący szefem redakcji religijnej w BBC, ostatnio powiedział na spotkaniu ze studentami Huddersfield University w Wielkiej Brytanii: słyszę od tylu ludzi, że Państwo Islamskie nie ma nic wspólnego z islamem. Oczywiście, że ma – nie głoszą przecież judaizmu. Tymczasem imam Youssef Chadid jest przekonany, że „ISIS jest plamą na naszym wizerunku [islamu] i zależy nam, żeby tę plamę zmyć”. W celu zmycia tej plamy imam Youssef opowiada nam zgoła nieprawdziwe rzeczy o islamie i muzułmanach. M.in. chwali się, że ma za żonę byłą katoliczkę i wykazuje, że wszyscy muzułmanie działający w Państwie islamskim to ignoranci:

Niestety, znajdują się ignoranci, którzy twierdzą, że Allah każe im zabijać. Zapominają jednak, że za zabicie niewinnej osoby idzie się do piekła – to jest powiedziane wprost. Tymczasem tzw. Państwo Islamskie zabija tysiące niewinnych ludzi. Wszyscy w ISIS są religijnymi ignorantami. Znawcy Koranu apelują do ISIS, żeby zaprzestali zamachów, ale oni to ignorują. To jest nasz duży problem.

W rzeczywistości jednak wielu imamów na całym świecie apeluje do wszystkich muzułmanów, by włączali się w chwalebny dżihad prowadzony przez ISIS, tysiące muzułmanów z całego świata odpowiadają na to wezwanie i wyruszają do Syrii i Iraku. Czy wszyscy oni są ignorantami? Czy osobom spalonym żywcem przez ISIS jest lżej przez to, że imam Youssef nazwał oprawców ignorantami?

Czy ignorantami są wszyscy dżihadyści, którzy w ciągu ostatnich pięciu lat zamordowali ponad 110 tysięcy osób w ponad 60 krajach świata? Jeśli tak jest, to co imam Youssef robi w Polsce? Niech objedzie 60 krajów, gdzie w imię Allaha morduje się ludzi, i naucza tych ignorantów, że Koran mówi o pokoju i szacunku dla chrześcijan.

Jednak imam Youssef woli zaserwować takiję Polakom, bo zapewne doskonale wie, że islam jest religią pacyfikacji, a nie pokoju, a Allah domaga się wymordowania wszystkich ludzi. Tylko czy imam zdaje sobie sprawę, że nie Allah i nie Mahomet w końcu odnosi zwycięstwo?

Krew męczenników przynosi owoce!!!

Chrześcijańska krew na ofiarę dla Allaha

Państwo Islamskie spaliło żywcem 19 jazydek za odmowę seksu

Tłum muzułmanów zgwałcił 15 chrześcijanek w kościele