Gwałty grupowe w Austrii i w Niemczech

Udostępnij to:
Share

Allah jest zadowolony z każdego gwałtu dokonanego na niemuzułmankach. Każda zgwałcona niemuzułmanka staje się w ten sposób muzułmanką, ku wielkiej radości Allaha. Dlatego najeźdźcy muzułmańscy (nazywani dla niepoznaki uchodźcami) gorliwie islamizują Europe drogą płciową.

W Niemczech dwaj Turcy (zapewne wyznawcy umiarkowanego islamu) zgwałcili dziewczynkę w jej domu pod nieobecność rodziców. Matka wróciła akurat kiedy gorliwi muzułmanie gwałcili dziecko, więc gwałciciele musieli szybko wiać, ale i tak policja ich dopadła. Pytanie tylko: za co ich teraz chcą oskarżać? Przecież oni tylko naśladowali Mahometa i wykonywali swoje religijne obowiązki.

Podobnie w Austrii po koniec kwietnia co najmniej dwóch uchodźców, Afgańczyk i Somalijczyk, zgwałciło 15-letnią dziewczynkę. Dziecko po traumie rozpaczliwie potrzebuje pomocy psychiatrycznej, do tego stopnia, że zaczęło kaleczyć swoje ciało, tymczasem Angela Merkel nadal sprowadza uchodźców i zapewnia, że będzie to czynić, cokolwiek by się działo. Pominiemy tu inny przykład – Niemki zgwałconej i dotkliwie pobitej przez algierskiego „uchodźcę” w zeszłym roku. Niestety, za świetną zabawę umiarkowanych muzułmanów i przyjaznej im Angeli Merkel płacą niewinni ludzie, w tym dzieci. Pan Hafenecker, polityk z partii FPÖ, odważył się powiedzieć:

Niezliczona liczba przypadków już pokazała, że masowa imigracja przeważnie muzułmańskich mężczyzn pod płaszczykiem szukania azylu przekształca się w niekontrolowane niebezpieczeństwo. (…) Nawet z powodów „taktycznych” akceptacja tego typu zagrożenia dla bezpieczeństwa kobiet jest nie do przyjęcia.

I co się zmieniło po tym, jak on to powiedział? Tylko przyjęto kolejnych uchodźców – muzułmańskich mężczyzn gorliwie islamizujących Europę drogą płciową. A ci uchodźcy działają wszędzie, na przykład uchodźca, któremu udzielono azylu w Irlandii, zaatakował w Dublinie kobietę, którą miał zgwałcić na oczach jej dziecka, ale cudem nie doszło do chwalebnego aktu islamizacji płciowej…

Notabene, 90% przestępstw popełnionych w Szwecji z użyciem broni palnej popełnili ostatnio muzułmańscy imigranci z Afryki Północnej i z Bliskiego Wschodu. Finowie stanowią największą grupę imigrantów w Szwecji, ale anie jedno przestępstwo tego typu nie zostało popełnione przez Fina. Kto potrafi myśleć, niech myśli…

Co powstrzyma falę gwałtów i mordów w imię Allaha w Europie?

Jak zgwałcić kobietę – szkolenie dla chłopców 13-15 lat

Niewolnica seksualna w Wielkiej Brytanii gwałcona w ciągu 13 lat