Kto jest psychicznie chory: muzułmański gwałciciel czy jego prawnik?

Udostępnij to:
Share

Jak już wcześniej wspominaliśmy, coś musi być na rzeczy, skoro chorobą psychiczną tłumaczy się w Europie i Ameryce działalność gorliwych muzułmanów. Muzułmanin, który w Paryżu zamordował ojca i brata z okrzykami „Allah akbar! (Allah jest wielki!)” trafił do psychiatryka. Teraz w Szwecji niewydolnością psychiczną tłumaczy się zachowanie muzułmańskich gwałcicieli, którzy przecież działają na polecenie samego Allaha i wiernie naśladują proroka Mahometa (pokój niech będzie z nim).

Otóż młody muzułmański imigrant pięknie sfilmował, jak jego dwaj koledzy,  21-letni Reza Mohammed Ahmadi i 18-letni Maysam Afshar, gwałcili młodą Szwedkę, by dogodzić Allahowi. Potem film ten umieścił na Facebooku. Jego prawnik, Andreas Welin, wytłumaczył sędziom, że chłopak nie rozumiał, że nagrywa gwałt (przecież on nagrywał święte działania dla Allaha!), i w ogóle z powodu niewydolności psychicznej nie był w stanie poprawnie ocenić sytuacji.

Ewidentnie sami Szwedzi za to potrafią adekwatnie oceniać sytuację i na nią reagować. Po ukazaniu się nagrania w sieci, na policję zgłosiła się jeszcze jedna Szwedka, która rozpoznała jednego z filmowanych gwałcicieli, że ją też zgwałcił. Jednakże wydalenie tego człowieka ze Szwecji jest niemożliwe, bo byłoby niezgodne ze szwedzkim prawodawstwem. Niewiele brakuje, że zaczną wypłacać dodatkowe zasiłki gwałcicielom – bo na przykład władze Autonomii Palestyńskiej funkcjonującej w ramach państwa Izrael wypłacają terrorystom palestyńskim i ich rodzinom zasiłki w wysokości kilku do kilkudziesięciu tysięcy USD, przy średnich zarobkach w Palestynie ok. 300 USD. Idzie na te cele około 344 mln USD rocznie, czyli prawie połowa z rocznie otrzymywanej kwoty 692 mln USD otrzymywanej przez Autonomię Palestyńską z podatków obywateli USA i UE (czyli naszych również). Po co więc Palestyńczycy mają robić cokolwiek innego, kiedy najlepszym interesem życia jest zabijanie Żydów (a przy okazji też chrześcijan) opłacane przez nas? Podobnie Szwedzi coraz stwarzają coraz lepsze warunki dla muzułmańskich gwałcicieli, ale – trzeba przyznać – jeszcze nie wypłacają im zasiłków z pieniędzy unijnych. Ale krzyże ze Sztokholmu zaczęli już usuwać, by muzułmanie czuli się w Szwecji lepiej. Powinni jeszcze rozsyłać zaproszenia po całym świecie islamu, by sfrustrowani seksualnie młodzieńcy muzułmańscy nie gwałcili osły, tylko przerzucili się na Szwedki.

Należy się tylko dziwić, że policja szwedzka zaaresztowała imama, który bardzo dobrze czuł się w Szwecji i nawoływał do zabijania muzułmanów, którzy nie chodzą do meczetu.

Pewna chrześcijanka z Iraku ostrzega władze Austrii, że jeśli nie podejmą odpowiednich kroków, w ciągu 20 lat Austria będzie wyglądać jak Afganistan. Wydaje się, że Szwecja osiągnie ten poziom o wiele szybciej.

Muzułmański gwałciciel wstrząśniety tym, co uczynił

Prawie połowa gwałconych Szwedek to niepełnoletnie dziewczyny

Europejkom nie wolno przeciwstawiać się seksualnej islamizacji

Ksiądz obraził muzułmanów odprawiając Mszę św. w Meksyku