Dwa tygodnie ramadanu, prawie tysiąc zamordowanych dla Allaha

Udostępnij to:
Share

Jak widać, ramadan jest szczególnym miesiącem w islamie pogłębiającym relacje muzułmanów z Allahem. W tym roku już po dwóch tygodniach ramadanu liczba ofiar wyniosła 995, co zazwyczaj osiągano w ciągu miesiąca. Muzułmanie dokonali dla pokojowego Allaha 79 pokojowych ataków terrorystycznych w 23 krajach. W tym samym czasie wszyscy wyznawcy wszystkich innych religii świata dokonali 0 (zero) ataków terrorystycznych, w tym wszyscy islamofobowie świata 0 (zero) razy zaatakowali muzułmanów.

Wśród ofiar świętego i pokojowego ramadanu znalazła się 58-letnia nauczycielka z Indii. W dniu 31 maja 2017 r. wracała ze szkoły, kiedy zaatakowało ją dwóch muzułmanów. Po zgwałceniu i zamordowaniu nauczycielki, gorliwi wyznawcy Allaha wrzucili jej ciało do rzeki Kapili. Inną ofiarą został pięcioletni chłopczyk, zadźgany przez Afgańczyka w obozie dla uchodźców w Bawarii. Jego matka została ranna, a sześcioletni brat przeżył ciężki szok widząc jego śmierć.

Nie musimy powtarzać, że islam i muzułmanie są ofiarami islamofobii na całym świecie. A może powinniśmy pójść w ślady BBC, która usuwa słowa „Allah” i „Koran” z wypowiedzi świadków ataków terrorystycznych? Albo zacząć śmiać się z ofiar dżihadu?

Wyobraźmy sobie świat bez islamu

Islamizacja Polski: Koran – księga pokoju i miłosierdzia Bożego

Gaza: Przymusowa islamizacja chrześcijan

Przymusowa islamizacja w Pakistanie