Sześcioletni chłopczyk ścina niewiernych dla Allaha

Udostępnij to:
Share

Wszyscy wiemy, że islam jest religią pokoju i nie wolno o nim źle mówić. W porywach tolerancji i szacunku dla innych religii muzułmanie zamordowali w ciągu pięciu ostatnich lat 110 tys. osób w 60 krajach świata. Dziś cały świat obiegła wiadomość o sześcioletnim chłopcu, który z mieczem w ręku prowadzi dżihad ścinając niewiernych, choć PlanetaIslam nam wciska ciemnotę, że ścinanie głów nie jest muzułmańskim zwyczajem. Na nagraniu opublikowanym w necie sześciolatek wytłumaczył wszystkim, że „niewierny i mordujący go muzułmanin nigdy nie spotkają się w piekle”.

Któż wymyślił tak wspaniałą motywację dla mordowania niewiernych?

Wymyślił to sam prorok Mahomet wraz z Allahem dążącym do wymordowania całej ludzkości. W zbiorze hadisów (czyli wypowiedzi Mahometa) wydanych po angielsku (tom 2, s. 286) zapisany jest hadis przekazany przez Kanza al-Mutakki’ego: Mahomet twierdził, że niewierny i mordujący go muzułmanin nigdy nie spotkają się w piekle.

W sumie to prawda. Cóż bowiem mieliby robić w piekle niewinnie zamordowani ludzie, złożeni w ofierze tolerancyjnemu i pokojowemu Allahowi? Jakżeż mieliby wojownicy Allaha ich spotkać w tym piekle, gdzie od wieków smaży się Mahomet w nadziei, że modlitwa muzułmanów go stamtąd wyciągnie? Spotkają się tam wszyscy razem ze swoim prorokiem oraz Allahem który, jak wiemy, jest zajęty torturowaniem grzeszników w piekle (Koran, sura 4:56).

Inny hadis dobitnie świadczy o tym, że muzułmanów nie czeka nic innego jak właśnie piekło. Jest to wypowiedź Mahometa przekazana przez Abu Bakra, zawarta w zbiorze Sahih pod numerem 29. Oto ona:

Sahih29

Kiedy dwaj muzułmanie zwalczają się mieczem, zarówno morderca jak i zamordowany, obaj pójdą do piekła.

Jak wiemy, miliony muzułmanów zostało zamordowanych przez muzułmanów w ciągu ostatnich pół wieku; nie mówiąc już o wiekach poprzednich. Wszyscy widzimy, że dziś szyici mordują sunnitów, a sunnici szyitów przy każdej okazji. 126 osób (w tym 68 dzieci) muzułmanów zamordował dla Allaha inny muzułmanin w Syrii 15 kwietnia 2017 r. Jeśli wierzyć Mahometowi i Allahowi, ten szahid (świadek Allaha) pójdzie do piekła razem ze swoimi ofiarami – i będąc tam wszyscy mogą być pewni, że w tym piekle nie spotkają zabijanych przez siebie niewiernych…

Wygląda na to, że dla muzułmanów piekło jest jedynym miejscem przeznaczenia wiecznego. Chyba że będziemy za nich się modlić, a oni skorzystają z łaski nawrócenia.

Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał!

Trzy kobiety spalono żywcem za odmowę zabijania

Gorliwy muzułmanin zamordował ojca i brata. Czy jest wariatem?