Studentka medycyny zgwałcona i zamordowana przez pokojowego uchodźcę muzułmańskiego

Udostępnij to:
Share

Maria Ladenburger, córka znaczącego polityka działającego w strukturach Unii Europejskiej, była studentką medycyny w miejscowości Freiburg w Niemczech. Kiedy wracała z imprezy rowerem, została zaatakowana przez 17-letniego Afgańczyka, który rok temu został przyjęty przez Angelę Merkel jako uchodźca. Muzułmanin zgwałcił dziewczynę, po czym utopił w rzece Dreisam. To miało miejsce w październiku, a 6 grudnia 2016 roku Maria ukończyłaby 20 lat.

Ten dramat zamyka mi usta. Już słyszałem opinie, że w wypadkach samochodowych ginie w Europie więcej osób niż z rąk terrorystów, i to miało nas uspokoić, że terroryzm muzułmański nie stanowi dla nas zagrożenia. Myślałem, że kiedy zaczną ginąć bliscy krewni polityków niemieckich, pani Merkel pójdzie po rozum do głowy. Ale w kontekście gwałtu i zabójstwa Marii Ladenburger odechciewa mi się w ogóle poruszać ten temat.

Chcę tylko przypomnieć Czytelnikowi, że islamska wizja świata dopuszcza gwałcenie kobiet niemuzułmanek w ramach seksualnej islamizacji; dozwolony jest nawet gwałt na 9-letnich dziewczynkach. Na początku roku 2016 w Kolonii na Sylwestra ponad 1200 kobiet padło ofiarami przemocy seksualnej ze strony ponad 2000 imigrantów muzułmańskich. Czy tak trudno o rozumne wnioski? Zaprawdę, Allah jest wielki i lubujący się w gwałtach.

Seksualna islamizacja Wielkiej Brytanii – około miliona ofiar

Mówmy dobrze o islamie

Nekrofilski seks ze zmarłą ciotką, by zapewnić jej wejście do raju

Angela zauważyła islamski terror, ale nadal będzie sprowadzała terrorystów

Nauczmy najeźdźców, jak należy traktować podbite narody

Przyzwyczajajmy się do dżihadu i śmiejmy się z ofiar