Porachunki szyicko-sunnickie w Afganistanie dowodzą pokojowości islamu

Udostępnij to:
Share

Aby zadowolić Allaha, w święty dla muzułmanów piątkowy dzień 20.10.2017 r. prawdziwy muzułmanin sunnita wysadził się w powietrze w meczecie odstępców muzułmanów szyitów w Kabulu zabijając 30 osób i zadając rany 45  osobom. W tym samym czasie niemniej prawdziwy muzułmanin szyita wysadził się w powietrze w meczecie odstępców muzułmanów sunnitów zabijając 33 osoby. Dodatkowo Talibowie (czyli „uczniowie” Mahometa) w atakach samobójczych na obiekty rządowe i policyjne we wtorek tego tygodnia zamordowali 74 osoby, a w mocy z środy na czwartek 58 osób, które usiłując wprowadzić pokój i bezpieczeństwo w tym kraju ewidentnie przeszkadzają w realizacji pokojowości prawdziwego islamu. To jest osiągnięcie ogromne pokojowego islamu! Zapewne nie spoczną mordercy aż wytłuką wszystkich lub zginą sami, jak tego domaga się religia pokoju.

Szyici i sunnici bowiem stanowią dwa główne odłamy islamu, które od samego początku rozwiązują spory doktrynalne na drodze mordów i wojen. Afganistan i Jemen to kraje, gdzie chrześcijan wymordowano już jakiś czas temu, i gdzie teraz przemoc szyicko-sunnicka niesie śmierć tysiącom muzułmanów, uważających siebie nawzajem za prawdziwszych wyznawców Allaha od tych mniej prawdziwych, których trzeba zabijać. I jedni, i drudzy są przekonani, że zabijając się nawzajem idą prostą drogą do muzułmańskiego raju.

Najprawdopodobniej jednak i jedni, i drudzy idą w ślad za Mahometem do piekła, z którego bezskutecznie usiłują go wyciągnąć swoimi modlitwami. Koran przecież jednoznacznie ogłasza: Nie bądźcie jak ci, którzy się podzielili i którzy się poróżnili, po tym, jak przyszły do nich jasne dowody! Tych czeka kara ogromna (sura 3, werset 105). Co zatem czeka sunnitów i szyitów zaślepionych nienawiścią i poróżnionych? Kara ogromna.

Módlmy się więc za muzułmanów… Przykład modlitwy znajdziesz tutaj>>>

Bolesne odkrywanie „nowego” boga

Tradycje prawdziwego islamu: tolerancja i pokój

Barbarzyństwo ISIS reprezentuje prawdziwy islam w jego czystej postaci

Kolejne ofiary zarżnięte dla Allaha w Kenii

Francuski ksiądz zamordowany w czasie sprawowania Mszy

Ksiądz zamordowany w Moskwie za ewangelizację muzułmanów