Bolesne odkrywanie „nowego” boga

Udostępnij to:
Share

Jak widać na załączonym obrazku, Polki przechodzą na islam odkrywając „nowego” boga – boga gwałtów, który zmusza kobiety do zabijania, gwarantując im wątpliwe przyjemności w muzułmańskim raju. Czasami zdarza się, że Polki są islamizowane drogą płciową, podobnie jak inne przedstawicielki narodów niemuzułmańskich, wbrew ich woli.

O pięknych owocach nawrócenia Europejek na islam opowiedziała 25-letnia Hadżera, która walczyła w szeregach ISIS, w brygadzie kobiecej Al-Khansaa. Dziewczyna była jedną z pierwszych zgłaszających się do brygady w roku 2014, i przyciągnęła ją tam atrakcyjna możliwość zabijania dla Allaha.

Brygada Al-Khansaa była pomyślana jako swoista policja religijna, która miała śledzić, czy mieszkańcy Rakki, stolicy Państwa Islamskiego, wypełniają nakazy świętego Koranu i Mahometa. Jeśli ktoś został przyłapany na złamaniu najmniejszego zakazu, czekała go sroga kara. „Bardzo to lubiłam – opowiada Hadżera – lubiłam torturować  syryjskie kobiety, zwłaszcza kiedy ich ojcowie lub mężowie to widzieli”.

Wśród koleżanek Hadżery były też dziewczyny z Europy, świeżo nawrócone na islam. Hadżera opowiada: „Wiesz, Europejki są bardziej sadystyczne i bezwzględne niż inne. Na przykład Brytyjki wyróżniały się okrucieństwem w torturowaniu. Jedna, która używała „gryzącego” narzędzia do tortur, jest Brytyjką – czystą Brytyjką. Była znana jako Um Salama”.

Hadżera widziała też, jak koleżanki z Um Salamą na czele torturowały Muatha Al-Kasasbeha, pojmanego w grudniu 2014 r. jordańskiego pilota. „To były najokrutniejsze tortury, jakie kiedykolwiek widziałam” – przyznaje.

Możemy tylko się zastanawiać, dlaczego Polkom ten „nowy” bóg wydaje się bardziej atrakcyjnym niż miłujący pokój Jezus Chrystus, cierpliwy i wyrozumiały, który sam pozwolił się torturować i okrutnie zamordować za nasze grzechy, by uchronić nas od śmierci wiecznej. No ale skoro ktoś woli Allaha, lubi tortury, gwałty i kłamstwa, to ma prawo wyboru.

Szkoda tylko, że tak wiele niewinnych osób potem cierpi…

Ośmioletnia dziewczynka terrorystka-samobóczyni

Rosyjska muzułmanka chciała do raju

Dlaczego oni nie przyjmują islamu

Dlaczego nie jestem muzułmaninem?

Dlaczego nie ewangelizujemy muzułmanów?

Seksualna islamizacja Wielkiej Brytanii – około miliona ofiar