Wyzwolony Irak: aktor zakatowany za noszenie długich włosów i przylegających ubrań

Udostępnij to:
Share

Amerykanie wyzwolili Irak od „dyktatury” Saddama Husejna, który trzymał w ryzach wszystkie skłócone i agresywne ugrupowania muzułmańskie. Wprowadzając „demokrację” Amerykanie utorowali drogę Państwu Islamskiemu, m.in. nalegając, by w Konstytucji demokratycznego Iraku pojawił się zapis, że Koran jest podstawą prawodawstwa. A Koran nakazuje zabijać niewiernych, czyli niemuzułmanów przede wszystkim, a potem tych muzułmanów, którzy są niezbyt gorliwi. Tak oto powstało Państwo Islamskie (ISIS, po arabsku Daesz), którego działacze są wzorem muzułmanina zaangażowanego i dokładnie naśladują uczynki Mahometa.

Kiedy jednak do niemuzułmanów (islamofobów) na Zachodzie dotarło, że Państwo Islamskie popełnia ludobójstwo, podjęto działania dążące ku jego likwidacji. I choć z militarnego punktu widzenia można było zniszczyć ISIS w ciągu dwóch dni, walki toczą się prawie od roku. Notabene, dowództwo wojsk irackich przyznaje, że ogromną przeszkodą w akcjach militarnych jest to, że ISIS wykorzystuje cywilów jako żywe tarcze, i nawet kobiety walczące w szeregach ISIS chowają się za własnymi dziećmi, choć niejeden oficer iracki [wyznający islam] nie ma skrupułów i uważa, że należy po prostu wymordować wszystkich.

Można jednak uważać, że Państwo Islamskie zostało zwyciężone, czyli po raz kolejny Irak został wyzwolony. I tutaj powinna nam się zapalić czerwona lampka: w wyzwolonym Iraku został zamordowany Karar Nushi, aktor, student sztuki na Uniwersytecie Bagdadzkim, muzułmanin wyznania szyickiego. Jego ciało znaleziono ze śladami licznych tortur. Już wcześniej otrzymywał pogróżki sugerujące, że gorliwi muzułmanie (zapewne pod wpływem charakterystycznej dla islamu pokojowości i tolerancyjności) chcą go zabić za noszenie zbyt obcisłych ubrań i długich włosów, a także za zbyt bliskie relacje z aktorkami płci żeńskiej. Zamiast tego powinien przecież mordować niewiernych, różnych tam chrześcijan a także sunnitów, skoro jest szyitą.

Tolerancyjny islam – ubiczowanie kobiety za stanie zbyt blisko mężczyzny

Szkoła tolerancji muzułmańskiej: 7 osób zamordowano za odmowę posyłania dzieci do szkoły ISIS

Tolerancja religijna w Arabii Saudyjskiej