Szkoła tolerancji muzułmańskiej: 7 osób zamordowano za odmowę posyłania dzieci do szkoły ISIS

Udostępnij to:
Share

Asyryjska Agencja Informacyjna AINA opublikowała informację, że w Mosulu zajętym przez ISIS. Zamordowano ich w centrum miasta, by wszyscy widzieli. Popełnili przestępstwo nie chcąc posyłać swoich dzieci do prawdziwej islamskiej szkoły prowadzonej przez prawdziwych imamów Państwa Islamskiego, uczącej pokoju i tolerancji. Jeśli ktoś myśli, że w islamie jest jakieś miejsce dla terroryzmu, niech posłucha wspaniałych kaznodziejów. Nawet imam Jusef Chadid nam wytłumaczył, że trzeba promować PRAWDZIWY ISLAM, a nie jakiś tam nieprawdziwy. Gdyby ktoś nie wiedział: prawdziwy islam to taki, gdzie kalifem jest mówiący po arabsku człowiek posiadający czarną flagę Mahometa, i który we wszystkim wiernie przestrzega nakazów Koranu idąc za przykładem Mahometa.

A ponieważ nie wszyscy rozumieją, jak wspaniały pokój niesie światu islam, gorliwi działacze Państwa Islamskiego umieścili 25 osób w domu, po czym wysadzili dom w powietrze. Dlaczego? Ponieważ podejrzewano ich o szpiegostwo w celu obalenia władzy Kalifa ustanowionego przez Allaha, który wymyślił całą tą wspaniałą religię pokoju. Zdarzenie miało miejsce w Kirkuku, w tym samym, gdzie niedawno (10 sierpnia 2016 r.) zamordowano 85 osób za próbę ucieczki z terenów, gdzie prawdziwie służą Allahowi zwolennicy Kalifatu. Również 10 sierpnia spalono żywcem 20 mężczyzn, którzy odmówili walki w szeregach ISIS. Palenie żywcem odstępców jest bardzo słuszną koncepcją pokojowego islamu. Musimy się tego uczyć, bo my mamy problemy z tolerancją – jak stwierdza naTemat. Polacy pobili kilka razy muzułmanina z Egiptu wykrzykując, że jest terrorystą. Czy tak się postępuje w prawdziwych tolerancyjnych krajach? Polacy muszą jeszcze wiele się nauczyć!

Przy okazji możemy odnotować, że w Demokratycznej Republice Kongo muzułmanie zmasakrowali ponad 60 osób. Rzecz w tym, że władze tej republiki nie poznały się na pokojowości islamu i zaatakowały pokojowych muzułmanów, których pomyłkowo uważała za terrorystów. Masakra dowodzi dobitnie, że jednak nie mieli racji, i islam nie da się prześcignąć w pokojowości i tolerancyjności.

Dodatkowo o pokojowości islamu świadczą liczby: w ciągu jednego tygodnia od 6 do 12 sierpnia 2016 r. miało miejsce 51 ataków (w tym 8 samobójczych) w 15 krajach świata. Pokojowo nastawieni muzułmanie pokojowo zamordowali 392 niewiernych, a 330 zadali ciężkie rany – Allah na pewno jest z nich zadowolony!

Dla tych, którzy rozumieją pokojową naturę tolerancyjnego islamu, polecamy kilka tekstów:

Imam aresztowany za „nieprawowierny” sen

Islam w Europie: 18 ataków, 443 zabitych w ciągu dwóch lat

Angela zauważyła islamski terror, ale nadal będzie sprowadzała terrorystów

Co powstrzyma falę gwałtów i mordów w imię Allaha w Europie?