Wspierajmy Palestyńczyków, a będziemy mieli nowy Kalifat

Udostępnij to:
Share

Nie zapominajmy, że Państwo Islamskie nie jest jakimś wypaczeniem islamu, tylko próbą odrodzenia prawdziwego Kalifatu, mającego w przyszłości podbić cały świat. Europa i Ameryka przelewają ogromne sumy na uzbrojenie Hamasu i Fatahu (to się nazywa odbudową infrastruktury, tyle że zapomina się dodać, że infrastruktury terrorystycznej). Tymczasem sami Palestyńczycy nie kryją swoich zamiarów co do islamizacji świata. Poniżej fragment wystąpienia Ministra Spraw Wewnętrznych i Bezpieczeństwa Autonomii Palestyńskiej, Fathiego Hammada, wygłoszonego w telewizji Al-Aksa w listopadzie 2013 r., dostępnego po angielsku na stronie Palestinian Media Watch:

Oczekujemy w najbliższej przyszłości zwycięstwa, według woli Allaha, wyzwolimy naszą ziemię [na której Arabowie pojawili się dopiero w VII w., zaś Żydzi w XIV w. przed Chr., czyli ponad dwa tysiące lat wcześniej] wyzwolimy naszą Jerozolimę [niech Europejczycy nie myślą, że Jerozolima jest w jakimś stopniu chrześcijańska – minister AP w ogóle nie uwzględnia ani Żydów, ani chrześcijan, Jerozolima jest według niego w 100% muzułmańska], nasz meczet Al-Aksa, nasze miasta i nasze wioski, według woli Allaha, to wszystko w przygotowaniu do ustanowienia Islamskiego Kalifatu [którego nie będzie można nazwać samozwańczym, bo przecież ONZ, USA i UE popierają Autonomię Palestyńską i uważają Hamas i Fatah za partie polityczne, a nie organizacje terrorystyczne]. Dlatego, bracia i siostry, znaleźliśmy się na początku okresu globalnej kultury islamu, której zarzewiem jest Gaza, którego paliwem jest Gaza i jej mudżahidzi [inaczej: dżihadyści, czyli osoby walczące przeciwko niewiernym] i dowódcy z Gazy, według woli Allaha. (…)

Dlatego wołam do naszych braci z Fatahu: (…) Dołączcie do nas! Dołączcie do armii wierzących, przekładających Koran na zwycięstwo, przekładających tradycje Proroka [Mahometa dotyczącą podziału łupów, gwałcenia uprowadzonych do niewoli kobiet itp.] na rzeczywistość, przekładających dżihad na wyzwolenie, według woli Allaha. Dlatego zapraszam was, dołączcie do nas, a my was na nowo wyszkolimy [w walce i terroryzmie], zreorganizujemy waszą wiarę i odbudujemy wasze [religijne] myślenie. Jesteśmy uczniami Proroka [Mahometa], Kalifów i innych szanowanych przywódców znanych historii.

Nauczenie się wiary na nowo i odbudowa życia religijnego polega m.in. na przeszkoleniu dzieci i młodzieży w zakresie budowania tuneli do szmuglowania broni, wytwarzania materiałów wybuchowych, w ogóle sztuki zabijania niewiernych – ale wszystko w ramach „studiów religijnych, kazań o Proroku Mahomecie i jego życiu (niech pokój będzie z nim), a także praw dotyczących czystości [rytualnej]. To wszystko jest na obozach dżihadu prowadzonych przez organizację Islamski Dżihad” – jak podaje reklama owych obozów dla małoletnich dżihadystów palestyńskich umieszczona na Facebooku, a jej tłumaczenie angielskie jest do przeczytania tutaj>>>.

Katolicki Patriarcha zaatakowany w Beltejemie

Historia po muzułmańsku: żydowskie rękopisy są dziedzictwem Palestyńczyków

Palestyńczycy zniszczyli ruiny kościoła Bizantyjskiego