Dziewczynka wysadziła się w powietrze w meczecie

Udostępnij to:
Share

Proszę tylko nie pomyśleć, że była to radykalna chrześcijanka pragnąca zemsty na muzułmanach, albo jakaś zdesperowana politycznie działaczka opozycji. Była to zwykła dziewczynka muzułmańska, która jak wiele innych muzułmańskich dzieci chciała do raju muzułmańskiego. A że droga do tego raju prowadzi przez mordowanie niewinnych, to Mahomet jasno powiedział: „الجنّة تحت ظلال السيوف Raj położony jest w cieniu mieczy” (Al-Buẖārī, 1993, s. 1037, hadis nr 2664) i osobiście mordował i nakazywał mordować, by do tego raju wejść. Najstarsza biografia Mahometa poświadcza:

كان رسول الله مِن أقلَّ الناسِ منطقاً، فلمّا أمِر بالقتال، شَمَّرَ، فكان مِن أشدَّ الناسِ بأساً.

Posłaniec Allaha był ze wszystkich ludzi najmniej rozmowny, ale kiedy otrzymywał rozkaz do walki (od Allaha!), podwijał rękawy i był ze wszystkich najbardziej odważny, zdecydowany i bezwzględny (Ibn Isḥāq, As-Sīra an-nabawiyya, Bejrut 2009, s. 242).

Tak więc biedne dzieci muzułmańskich rodziców wędrują jedno za drugim do raju muzułmańskiego w ślady za Prorokiem Allaha… Zabijają i są zabijane dla Allaha, podczas gdy Polki odkrywając „nowego boga” przyjmują islam, gotując swoim dzieciom i całemu swojemu krajowi taką wspaniałą przyszłość.

Nie wydaje się prawdopodobnym, że dwunastoletnia terrorystka-samobójczyni miała na tyle głębokie rozeznanie w doktrynach odłamów islamu. Po prostu jej rodzice i wychowawcy kazali jej nałożyć pas szahida (czyli świadka Allaha) i wysadzić się w powietrze w meczecie, który uznali za meczet odstępców od islamu. I biedne dziewczę około szóstej rano, po pierwszym wezwaniu muezzina do modlitwy, weszło do meczetu w kameruńskiej miejscowości Sanda-Wadjiri, stanęło pośród mężczyzn, oddających Allahowi pokłon twarzą do ziemi, i wysadziło się w powietrze zabijając pięciu „nieprawdziwych” muzułmanów. Zapewne Allah jest z niej dumny, bo w końcu cała ludzkość jest jego wrogiem. „To jest osiągnięcie ogromne!” (Koran 61:12).

A oto inne przykłady gorliwości rodziców muzułmańskich posyłających swoje dzieci do raju:

Ośmioletnia dziewczynka terrorystka-samobóczyni

12-letnia dziewczyna rozstrzelała 5 kobiet

Noworoczne fajerwerki w Nigerii: dziewczynka wysadziła się w powietrze dla Allaha

Dwie uczennice zmasakrowały 56 osób dla Allaha

Tradycje prawdziwego islamu: tolerancja i pokój

Owoce ramadanu miłe Allahowi

Wielkanocne przesłanie religii pokoju: 69 zabitych, 341 rannych

Muzułmanki w akcji – jedne uspokajają, inne zabijają