Dwie Europejki zamordowane w Maroku – zemsta za porażkę ISIS w Syrii

Udostępnij to:
Share

Dwie turystki, Louisa Vesterager Jespersen z Danii (24 lata – na zdjęciu po prawej) i Maren Ueland z Norwegii (28 lat – widoczna na zdjęciu z lewej) zostały bestialsko zamordowane w Maroku. Ich ciała znaleziono w namiocie, w którym nocowały, niedaleko górskiej wioski Imlil, będącej atrakcją turystyczną. Dziewczyny przyjaźniły się od czasu, kiedy razem studiowały w Norwegii. 9 grudnia 2018 r. przyjechały do Maroka na miesięczne wakacje, mając w planach zwiedzenie m. in. gór Atlasu Marokańskiego – informuje BBC News. Tym oto sposobem przyjaciółki z przychylnych muzułmanom krajów europejskich odkryły dla siebie nowego boga

W Internecie pojawiło się nagranie wideo, w którym widoczna jest jedna z zamordowanych dziewczyn i słychać słowa: „To jest zemsta za Hadżyn”. Chodzi o miejscowość Hadżyn (هجين) w Syrii, która została wyzwolona od ISIS w dniu 14 grudnia 2018 r.

Wydawać by się mogło – gdzie Rzym, a gdzie Krym? Jednak muzułmańskie myślenie jest bardzo proste: skoro walczy się z całym światem, to cały świat jest wrogiem. Wszyscy muzułmanie mają obowiązek walki z niewiernymi, wspierając ISIS. Skoro niemuzułmanie zdobyli punkt oporu prawdziwych muzułmanów walczących dla Allaha, to wszyscy niemuzułmanie są winni śmierci. Notabene, do szeregów ISIS w Syrii w samym tylko 2015 r. dołączyło 1600 Marokańczyków, obok tysięcy Czeczeńców, a także obywateli Jordanii, Tunezji, Arabii Saudyjskiej, Bośnii i Hercegowiny,  Kosova i tysięcy gorliwych muzułmanów z wielu innych krajów całego świata.

Chciałoby się przy tej okazji zwrócić uwagę osobom promującym islam: jedna z dziewczyn trzy lata temu umieściła na swoim Facebooku promuzułmańskie nagranie z przesłaniem „Nie oceniaj człowieka według jego wyglądu”. W nagraniu muzułmanin okazał pomoc europejskiej kobiecie z dzieckiem, mimo że ona początkowo okazała brak zaufania. Możemy więc być pożytecznymi idiotami wspomagającymi islamizację, ale i tak w czasie właściwym zginiemy jako niewierni wrogowie islamu.

Zauważmy, że w Europie nie morduje się muzułmańskich turystów za to, że w kilkudziesięciu krajach muzułmańskich co roku morduje się kilkaset tysięcy chrześcijan. Ponadto uchodźcom muzułmańskim w Europie daje się pieniądze i mieszkanie, zaś uchodźcy chrześcijańscy w krajach islamu są mordowani. A mimo to niektórzy wciąż nie widzą różnicy między zachowaniem chrześcijan a zachowaniem muzułmanów.

Talibowie zgwałcili i zamordowali trzy kobiety należące do ISIS

Trzy kobiety spalono żywcem za odmowę zabijania

Kobiety są celem ataków imigrantów w całej Europie

Muzułmanki nie są bezpieczne na Zachodzie

Szacunek do kobiet w islamie

Muzułmanki w akcji – jedne uspokajają, inne zabijają