Masakra uchodźców chrześcijańskich

Udostępnij to:
Share

Nie chcę powiedzieć, że uchodźcy są gorsi czy lepsi. Chcę tylko zwrócić Twoją uwagę na różnicę w traktowaniu uchodźców muzułmańskich przez Europejczyków a uchodźców chrześcijańskich przez muzułmanów. Europejczycy są gotowi nawet krzyże usunąć z kościołów, byleby uchodźca czuł się u nas dobrze. Muzułmanie natomiast bezlitośnie mordują chrześcijańskich uchodźców.

Taka akcja właśnie miała miejsce w Republice Centralnej Afryki. 12 października 2016 r. bojówkarze z ugrupowania Seleka zmasakrowali 13 chrześcijańskich uchodźców. Miało to miejsce w miejscowości Kaga Bangoro, 245 km na północ od stolicy kraju Bangui. Liczba ofiar byłaby zdecydowanie większa, gdyby nie oddział sił ONZ, który wziął w obronę bezbronną ludność cywilną. Szkoda, że czarni muzułmanie z Seleki nie wiedzą, że ich wszystkie wysiłki są daremne – według nauczania islamu i tak są przeznaczeni do piekła tylko z powodu koloru swojej skóry

Możemy tylko się dziwić, dlaczego pisząc o tym International Business Times utrzymuje, że „spirala przemocy” została nakręcona nie wtedy, gdy muzułmańscy bojówkarze zdestabilizowali kraj obalając legalnie wybranego prezydenta Françoisa Bozize’a w 2013. Okazuje się, że to większość chrześcijańska zorganizowała bojówki i rozpętała falę antymuzułmańskiej przemocy. Nie zdziwmy się zatem, jeśli za parę lat dowiemy się, że to nie uchodźcy muzułmańscy nas mordują w atakach terrorystycznych, tylko my, Europejczycy, rozpętaliśmy spiralę przemocy przeciwko biednym muzułmanom szukającym u nas schronienia.

Chrześcijańscy uchodźcy wyrzuceni z USA

Przyzwyczajajmy się do dżihadu i śmiejmy się z ofiar

Wyobraźmy sobie świat bez islamu

Budujmy meczety w Polsce