Kolędy obrażają muzułmanów – cztery osoby zastrzelone

Udostępnij to:
Share

Kolędownicy zostali zmasakrowani z broni maszynowej, cztery osoby zginęły, a osiem zostało rannych. Zdarzenie miało miejsce 22 grudnia 2017 r. w wiosce Nindem, region Jema’a, stan Kaduna w Nigerii – informuje thewillnigeria.com (w 2015 r. w Święta Bożego Narodzenia muzułmanie w Nigerii zamordowali 14 osób). Doceńmy, że narażając swoje życie na niebezpieczeństwo, chrześcijanie świata arabskiego wciąż śpiewają pieśni na cześć Narodzenia Pana.

Generalnie muzułmanom przeszkadza modlitwa różańcowa, eksponowane krzyże, a także chrześcijanie samym swoim istnieniem , i dlatego muzułmanie zawsze czują się obrażeni. Módlmy się za prześladowanych i prześladowców. Indonezyjscy muzułmanie poczuli się obrażeni widokiem czapeczek „mikołajowych” i stwierdzili, że ludzie są zmuszani do ich nakładania, uznali też, że zmuszanie do zakładania świątecznych strojów pogwałca prawa człowieka.

Indonezja jest krajem o największej na świecie liczbie muzułmanów. Chrześcijanie stanowią tam zaledwie 10 proc., ale Boże Narodzenie jest świętowane w sposób bardzo widoczny. W roku 2000 przy atakach na kościoły w Wigilię zginęło blisko 20 osób – przypomina Radio Watykańskie.

Kolędy obrażają muzułmanów

Ksiądz obraził muzułmanów odprawiając Mszę św. w Meksyku

Zabijajcie chrześcijan! Niech dowiedzą się, jacy są prawdziwi muzułmanie!

Chrześcijanie powinni więcej myśleć o islamie i Mahomecie

Muzułmanie zabijają muzułmanów, a powinni zabijać chrześcijan

Książka „ZBĘDNI LUDZIE” o chrześcijanach Bliskiego Wschodu