Zabijajcie chrześcijan! Niech dowiedzą się, jacy są prawdziwi muzułmanie!

Udostępnij to:
Share

Do tego zachęcają wszystkich muzułmanów Egiptu ci najbardziej gorliwi z nich, którzy popierają ISIS. Umieścili w Internecie post następującej treści:

O muzułmanie Egiptu! Chrześcijanie są bezczelni, przeklinają naszego Proroka i wzywają do zwalczania was, a wy siedzicie bezczynnie! Czyżbyście zapomnieli, kim jesteście? Czy nie wiecie, że jesteście ich władcami, a oni powinni być podlegli wam i poniżeni? W imię Allaha! Jeśli nie powstaniecie przeciwko nim, Allah poniży was. Zatem do przodu, o czciciele Allaha, palcie ich kościoły i klasztory, zabijajcie ich księży i mnichów, nie okazujcie litości dla żadnego chrześcijanina, bo oni zwalczają religię Allaha! „Nigdy was nie zaakceptują, jeśli nie przyjmiecie ich religii”, więc przelewajcie krew za krew, śmierć za śmierć. Niech odrodzi się bohaterstwo, wznówcie ataki w Abbasii, Tancie i Aleksandrii! Niech poznają, jacy są muzułmanie!

Myślę, że już mieliśmy niejedną okazję poznać, jacy są prawdziwi muzułmanie, i jak postępują prawdziwe muzułmanki i prawdziwe muzułmańskie dzieci. Koptowie doświadczają tego od lat. Powyższy list, pobudzając muzułmanów do przemocy, dwukrotnie odwołuje się do Koranu:

Kiedy więc spotkacie tych, którzy nie wierzą, to uderzcie ich mieczem po szyi; a kiedy ich całkiem rozbijecie, to mocno zaciśnijcie na nich pęta. A potem albo ich ułaskawicie, albo żądajcie okupu… Lecz jeśliby zechciał Allah, to sam zemściłby się na nich, lecz on chciał doświadczyć jednych przez drugich. (…) O wy, którzy wierzycie! Jeśli pomożecie Allahowi, to i on wam pomoże i umocni wasze stopy (sura 47:4-7 );

I nie będą nigdy z ciebie zadowoleni ani wyznawcy judaizmu, ani chrześcijanie, dopóki nie pójdziesz za ich religią. Powiedz: „Zaprawdę, droga Allaha – to jest droga prawdziwa!” (sura 2,120).

Bohaterstwo w Abbasii to atak bombowy na katedrę koptyjską w czasie nabożeństwa w okresie adwentowym 2016 r., w którym zginęło ponad 30 osób i ponad 50 zostało rannych. Natomiast w Tancie i Aleksandrii zbombardowano i spalono kościoły koptyjskie w Niedzielę Palmową 2017 r., zginęły wówczas co najmniej 44 osoby, a ponad 100 zostało rannych. Według Koranu (sura 61:12), to jest osiągnięcie ogromne!

Zemsta do Pana należy – Koptowie w obliczu prześladowań

Muzułmanie zabijają muzułmanów, a powinni zabijać chrześcijan

Znak pokoju muzułmańskiego – zabito 28 pielgrzymów koptyjskich

Chrześcijanie w Egipcie są atakowani co drugi dzień

Muzułmanie Egiptu atakują Koptów

Hadisy – zapoznajmy się z nauczaniem Proroka Mahometa