Talibowie zgwałcili i zamordowali trzy kobiety należące do ISIS

Udostępnij to:
Share

Kolejne wydarzenie ukazujące islam jako wybitnie pokojową religię miało miejsce w Afganistanie, gdzie Talibowie (muzułmanie, uczniowie Mahometa طالبان) ostatnio walczą z Państwem Islamskim (muzułmanie ustanawiający Kalifat jako sukcesję władz muzułmańskich po Mahomecie). Jak wiemy, Państwo Islamskie idąc za najlepszymi tradycjami islamu zalegalizowało niewolnictwo seksualne. Zezwala na to werset Koranu (4:24):

[Są wam zabronione] kobiety zamężne, oprócz tych, którymi zawładnęły wasze prawice.

Byśmy nie mieli żadnych wątpliwości, o co chodzi w tym wersecie, sam Mahomet (pokój niech będzie z nim) wyjaśnił, jak należy go rozumieć i stosować:

Hadisy opowiadają, że po kolejnym napadzie (a w ciągu 10 lat od 622 do 632 r. Mahomet uczestniczył w 27 napadach, i następnych 38 dokonano na jego rozkaz) niektórzy z muzułmanów nie chcieli gwałcić pojmanych kobiet w obecności ich mężów, niemuzułmanów. Wtedy Mahomet wytłumaczył im, że przecież Allah zesłał jasnepolecenie: „[są wam zabronione] kobiety zamężne, oprócz tych, którymi zawładnęły wasze prawice. (…) Zaprawdę, Allah jest wszechwiedzący, mądry!”. Skoro więc muzułmanie zawładnęli tymi kobietami, mają je gwałcić!

Talibowie sami są uczniami Mahometa i doskonale wiedzą, że tak należy postępować z kobietami zdobytymi na polu walki. Więc, jak informuje Bakhtar News, kiedy dorwali trzy kobiety należące do ISIS (pochodzące z Czeczenii i Uzbekistanu), to nic innego nie potrafili wymyślić, jak zgwałcić je i zamordować.

Zresztą dokładnie tego oczekuje od nich Allach lubujący się w gwałtach i jego prorok Mahomet.

Przy okazji należy wspomnieć o kolejnych atakach na meczety, potwierdzających dążenie islamu do samozagłady. W tym samym Afganistanie w jednym z meczetów prowincji Nangarhar grupa uzbrojonych muzułmanów (bardziej prawdziwych) rozstrzelała modlących się muzułmanów (mniej prawdziwych).

Podobny przypadek miał miejsce również w Nigerii. Otóż kiedy 23 lipca 2018 r. o godzinie 5 rano w jednym z meczetów nigerijskiego regionu Konduga w stanie Borno muzułmanie zgromadzili się na porannej modlitwie, jeden z modlących się (też muzułmanin, ale bardziej prawdziwy od nich) wysadził się w powietrze zabijając 11 osób i raniąc 8 kolejnych.

Módlmy się, by muzułmanie nawrócili się do Chrystusa, zanim się wszyscy nawzajem pozabijają!

Muzułmanie zabijają muzułmanów, a powinni zabijać chrześcijan

Saudyjczyk zauważył, że to nie Żydzi zabijają najwięcej Arabów, tylko Arabowie szerzący islam

250 kobiet zamordowano za sprzeciw wobec seksualnej islamizacji

Islam – religia pokoju czy raczej pacyfikacji?