Polska a islam

Udostępnij to:
Share

– W 2003 roku ABW udaremniła skoordynowany atak terrorystyczny na polskie kościoły – powiedział gen. Paweł Pruszyński, były zastępca szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. – Podczas pasterki miał nastąpić atak. Zginęłyby tysiące naszych obywateli – zaznaczył w rozmowie z TVP Info.

Dodał, że przygotowania do zamachów były bardzo zaawansowane:

– Było przygotowane już praktycznie wszystko. Ale dzięki pracy operacyjnej mieliśmy przewagę, wiedzieliśmy, kto, co i kiedy. Oni poświęcili na to bardzo dużo czasu – stwierdził oficer ABW.

źródło: TVP Info na wiadomości.onet

Zanim zastanowimy się, czy Polacy mają się czego obawiać ze strony islamistów, i czy powinniśmy panikować, należy zadać kluczowe pytanie: DLACZEGO polscy muzułmanie nie zajęli stanowiska w tej sprawie? DLACZEGO polscy imamowie nie podjęli działań w celu zapobieżenia przenikaniu terrorystów islamskich do naszego kraju? DLACZEGO polscy muzułmanie czują się zagrożeni i wychodzą na manifestacje po muzułmańskich atakach terrorystycznych, ale nic nie robią, by im zapobiec?

Pomyślmy uczciwie: jeśli islam jest rzeczywiście religią pokoju, i jeśli terroryzm islamski jest „wypaczeniem” „prawdziwego” islamu, głoszącego pokój i miłość, to dlaczego nigdzie na świecie, również w Polsce, terroryści muzułmańscy nie napotykają na zdecydowany sprzeciw tych „prawdziwych” muzułmanów, wyznających „prawdziwy”, pokojowy islam? Jeśli przemoc w imię Allaha jest sprzeczna z islamem, dlaczego imamowie nie nawołują swoich wiernych do przeciwstawiania się przemocy islamskiej i nie głoszą w meczetach konieczności odcięcia się od tego „wypaczonego” islamu? Nie mówiąc już o otwartym potępieniu terrorystów w meczetach i o wykluczeniu ich ze wspólnoty wiernych.

Uczciwa odpowiedź jest taka, że terroryści islamscy mają poparcie imamów i ogółu muzułmanów właśnie dlatego, że wiernie spełniają nakazy swojej religii. W myśl Koranu, odstępcami są ci, którzy nie chcą walczyć na drodze Allaha!!! Logicznym zatem jest oczekiwanie, że muzułmanie pragnący pokoju powinni porzucić islam. Wielu z nich tak postąpiło i apeluje do pozostałych, by zrobili to samo.

Czytaj List byłych muzułmanów do ludzkości

Miriam Shaded: Jak przyjdzie na to czas, muzułmanie zabiją Polaków

Polak ofiarą pokojowego terroryzmu muzułmańskiego

Angela zauważyła islamski terror, ale nadal będzie sprowadzała terrorystów

Islamizacja Polski: Koran – księga pokoju i miłosierdzia Bożego

Polecamy również tekst: 

Zabijanie niewiernych i uchodźstwo to świetny interes naszym kosztem