Pierwszy tydzień ramadanu: 99 zamordowanych dla Allaha

Udostępnij to:
Share

Minął pierwszy tydzień ramadanu, w którym muzułmanie zdążyli dokonać 29 ataków terrorystycznych zabijając 99 osób. Zapewne jest to odpowiedź na przesłanie Watykanu z okazji ramadanu: „Szanujmy się nawzajem”.

Jak wiadomo, ramadan jest świętym miesiącem postu muzułmańskiego, czasem wzmożonej pobożności. Jak informuje strona internetowa polskich muzułmanów, Ramadan stanowi dla wszystkich muzułmanów czas wyjątkowy, to miesiąc szczególnego kontaktu z Bogiem, samodyscypliny i refleksji. Zazwyczaj w czasie ramadanu morduje się dla Allaha więcej niewiernych niż w czasie zwykłym. W tym roku (2018) jednak liczba pomordowanych jest znacznie mniejsza niż w ubiegłym (2017), kiedy to złożono na ofiarę Allahowi prawie tysiąc dusz w ciągu pierwszych dwóch tygodni ramadanu. Również w 2016 r. ramadan był bardziej owocny: zamordowano wówczas ku uciesze Allaha 1063 osoby w ciągu 19 dni.

Chcemy zwrócić uwagę polskiego czytelnika na fakt, że w czasie ramadanu muzułmanie zapominają o deklarowanej tolerancji i szacunku dla chrześcijan i chrześcijaństwa. Na przykład w zeszłym roku na Filipinach rozstrzelano chrześcijan za nieznajomość Koranu. W tym roku natomiast w Czeczenii grupa gorliwych muzułmanów z bronią zaatakowała w sobotę 19 maja 2018 r. cerkiew w celu pojmania zakładników. W wyniku strzelaniny zginęli napastnicy, 2 ochroniarzy i jedna osoba spośród wiernych.

Również w czasie ramadanu w porywach gorliwości dla Allaha muzułmanie chętnie mordują innych muzułmanów, których uważają za mniej gorliwych i obwołują niewiernymi. W ten sposób dla uczczenia ramadanu – jak informuje Al-Arabija – 21 maja dokonano okrutnego mordu na modlących się w meczecie muzułmanach. W Afganistanie, gdzie z definicji wszyscy są muzułmanami wskutek tolerancyjnej polityki islamizacji z zastosowaniem masakr, 22 maja na chwałę Allaha wysadzono w powietrze minibus na stacji autobusowej w mieście Kandahar, zabijając 16 osób i raniąc 38. Kilka dni wcześniej, 18 maja, w afgańskim Dżalalabadzie wysadzono w powietrze kibiców w czasie meczu – zapewne Allah bardziej kocha rozlew krwi niż piłkę nożną.

W Nigerii natomiast 17 maja wysadzono w powietrze muzułmanów modlących się pod otwartym niebem w obozie uchodźców. Zapewne ich winą było to, że zamiast przyłączyć do Boko Haramu i szerzyć prawdziwy islam, woleli uciec ze swoich domostw i szukać schronienia gdzie indziej. A przecież Allah jasno ogłosił w swoim świętym Koranie (2:216): Przepisana wam jest walka, chociaż jest wam nienawistna.

Dane pochodzą ze strony thereligionofpeace.com

Szczęśliwego ramadanu dzień 25 – 574 zamordowanych dla Allaha

Islam – religia pokoju czy raczej pacyfikacji?

Wojna szyicko-sunnicka prowadzi do samounicestwienia religii pokoju

Ramadanu dzień 26 – mordujemy Żydów, chrześcijan, buddystów, hinduistów