Mozambik: między cyklonem (38 zabitych) a pokojowym islamem (200 zamordowanych)

Udostępnij to:
Share

TheCitizen informuje, że w Mozambiku, w północnej prowincji Makomia, w wyniku straszliwego cyklonu 29 kwietnia 2019 zginęło co najmniej 38 osób. Powstały chaos zawsze był na rękę pokojowym muzułmanom, którzy korzystając z zamieszania siali postrach i ustanawiali swoje panowanie w wielu regionach świata. Na przykład o Kurdach w Turcji pisał rosyjski generał Awerianow: „Tureccy Kurdowie w niczym nie pomogli swojemu państwu, poza zwiększeniem stanu chaosu. Wszyscy Kurdowie byli zadowoleni z wojny, bo mogli wtedy bezkarnie dokonywać rozbojów i rabunków”. Rozboje i rabunki przerosły w ludobójstwo dokonane na Asyryjczykach w regionach Tur Abdin i Hakkari. Dzisiejsze zachowanie popieranych przez USA Kurdów w Syrii i Iraku jest tak podobne do opisów Awerianowa, że aż się nie chce wierzyć, iż rosyjski generał pisał to 100 lat temu o Turcji, a nie dzisiaj o Iraku.

Ale wróćmy do Mozambiku. W kraju tym działają ugrupowania pokojowych muzułmanów, dążących do ustanowienia prawa szariatu w prowincji Cabo Delgado. Nie miejmy wątpliwości: prawa szariatu będą egzekwowane również od niemuzułmanów. Nie miejmy też wątpliwości: islamizacja będzie postępować i obejmować sąsiednie prowincje. I to właśnie się stało w piątek 3 maja, kiedy korzystając z zamieszania pokojowi muzułmanie z Cabo Delgago najechali prowincję Makomia i zamordowali nauczyciela, ponieważ edukacja jest jednym z wrogów islamu. Przy okazji spalili żywcem trzy inne osoby. W ten sposób dopełniła się liczba 200 „niewiernych kafarów” zamordowanych przez pokojowych muzułmanów w ciągu ostatnich 18 miesięcy w samej tylko prowincji Makomia.

Trudno porównywać pokojowy islam z cyklonem, ale spustoszenia, jak widać, naśladowcy Mahometa pozostawiają nie mniejsze niż rozpasany żywioł. A najgorsze chyba jest połączenie jednego z drugim, uniemożliwiające udzielanie pomocy ofiarom zarówno żywiołu, jak i pokojowego islamu.

Ścięcie i spalenie żywcem w Mozambiku: Allah się raduje

Jakimi metodami szerzony jest islam

Dżihad na skalę światową: Marokańczyk poderżnął gardło Gruzinowi we Włoszech

Wielkanocne życzenia od tolerancyjnej religii pokoju: petarda i ponad 200 zabitych w czasie Mszy

Kolejne muzułmanki wysadzają się w powietrze na chwałę Allaha