Czy Lord Ahmed jest gwałcicielem?

Udostępnij to:
Share

Były członek Izby Lordów, Lord Ahmed of Rotherham (61 lat), został oskarżony o próbę gwałtu na dziewczynce oraz na chłopcu w wieku poniżej 13 lat – informuje BBC. Razem z nim oskarżono dwóch innych mężczyzn z Rotherham: Mohammeda Farouqa i Mohammeda Tariqa. „Ahmed”, jak i „Mohammed” to formy tego samego imienia „Mahomet”, jakie nosił Prorok islamu. Nazir Ahmed urodził się w Pakistanie i przyjechał z rodzicami do Wielkiej Brytanii w 1969 r. W 1975 r. wstąpił do partii Labour Party, a w 1990 r. został radnym w Rotherham. W 1998 r. został jako jeden z pierwszych muzułmanów członkiem Izby Lordów z mianowania Premiera Tony Blaira.

Czy to jest źle, że muzułmanin został Lordem w Wielkiej Brytanii? Może i nie, skoro Brytyjczykom pasuje muzułmańska koncepcja, że gwałcenie niemuzułmanek to obowiązek religijny muzułmanina. W Pakistanie, skąd Lord Ahmed przybył, chrześcijanki są nagminnie gwałcone przez muzułmanów pełnych przekonania, że w ten sposób kobiety te zostają muzułmankami. Zresztą jedną z bohaterek Wielkiej Brytanii jest Shamima Begum, która jako 15-latka pojechała do Syrii w celu prowadzenia dżihadu, a teraz chce wrócić do Anglii, ponieważ „uznaje niektóre brytyjskie wartości”. Jedną z wartości, które uznaje brytyjska muzułmanka, jest słuszność nieludzkiego traktowania kobiet i dziewcząt jezydzkich jako niewolnic seksualnych.

W Austrii natomiast ostatnio zmarła 15-letnia dziewczyna zgwałcona przez dwóch muzułmanów, ubogacających Europę kulturowo. Zapewne Austriacy ich też przepchną do swojego parlamentu, skoro pomimo wszelkich dowodów popełnienia przestępstwa zostali oni wypuszczeni na wolność.

Tymczasem wydaje się, że Włosi nie podzielają tego systemu wartości. We Włoszech ostatnio zaaresztowano pięciu muzułmanów: trzech Afgańczyków i dwóch Marokańczyków gorliwie naśladujących Proroka Mahometa. Oskarżono ich o zwabienie czterech nieletnich Włoszek do mieszkania, w którym je zamknięto, a jedną z nich zgwałcono. Sprawa wyszła na jaw przy okazji śledztwa w sprawie 18-letniej Pameli Mastropietro, zgwałconej i zamordowanej przez dilera narkotyków z Nigerii (jej ciało rozcięto na kawałki i w walizkach porzucono przy drodze), oraz 16-letniej Desirée Mariottini, której ciało znaleziono w porzuconym domu, i która według relacji świadków została zgwałcona przez grupę imigrantów.

Oczywiście, zgodnie z muzułmańskim systemem wartości, winne tego są europejskie kobiety, bo ubierają się prowokująco – tak uważa 17% imigrantów w Danii. Myślę, że większą winę jednak ponosi pani Merkel i inni decydenci, którzy sprowadzili do Europy miliony napalonych muzułmanów bez kagańców. Dzięki nim Europa została zgwałcona i złupiona.

Zgwałcona Szwedka popełniła samobójstwo

Studentka medycyny zgwałcona i zamordowana przez pokojowego uchodźcę muzułmańskiego

Morderstwa i gwałty dla Allaha w styczniu 2019 r.

Europejki gwałcone, Allah zadowolony

Jak zgwałcić kobietę – szkolenie dla chłopców 13-15 lat

Jak muzułmanie kulturowo nas ubogacają: „Zgwałciłem 250 kobiet, zabiłem 900 osób”