Przerażające świadectwo niewolnicy seksualnej

Udostępnij to:
Share

Moja wrażliwość nie pozwala mi przetłumaczyć szczegółowo tego, co opowiada Nadia Murad Basee Taha, Jezydka schwytana w 2104 r. przez gorliwych muzułmanów odradzających złoty wiek kalifatu. Przeżyła istny koszmar sama, i widziała, jaki los spotykał setki jezydzkich kobiet. Występując przed radą bezpieczeństwa ONZ (United Nations Security Council) Nadia powiedziała: „Gwałty wyniszczają kobiety i dziewczęta; po tych koszmarach one już nigdy nie będą mogły powrócić do normalnego życia”.

Pod koniec wystąpienia Nadia błagała: „Proszę was, usuńcie całkowicie Daesz [ISIS]”. Rada Bezpieczeństwa biła brawa. Pytanie tylko, co z tego wyniknie? Czy ktoś się przejmie losem tych ludzi?

W sierpniu 2014 Państwo islamskie zaatakowało region Sindżar, gdzie mieszkało ponad 400 tys. Jezydów. ONZ potwierdza, że zamordowano ponad 5000 mężczyzn, a co najmniej 7000 kobiet i dziewcząt wykorzystano i sprzedano jako niewolnice seksualne. Na terenach, z których wyrzucono ISIS, w ubiegłym tygodniu znaleziono zbiorowe groby pomordowanych Jezydów.  W jednym z nich znajdowało się 80 ciał kobiet w wieku 40-80 lat. Są wiadomości, że jezydzkie kobiety i dzieci są sprzedawane również w Turcji. Tureckie miasto Gaziantep (Antep) jest miejscem, gdzie bojówkarze ISIS mają swobodny dostęp i całą infrastrukturę, i czują się wystarczająco pewnie, by otwarcie świętować np. sukces swoich pobratymców w Paryżu – podaje AINA.

źródło: www.breitbart.com

Zobacz również: Allah lubujący się w gwałtach

Gdyby Polki myślały, że są traktowane przez islam inaczej niż Jezydki, niech sobie poczytają o losach Amerykanki, niewolnicy seksualnej samego Kalifa.

Polecamy również tekst: 

250 kobiet zamordowano za sprzeciw wobec seksualnej islamizacji