Kobiety i dzieci miłosiernie i pokojowo zabijane dla Allaha

Udostępnij to:
Share

W poniedziałek wieczorem przedstawiciele religii pokoju powitali hinduskich pielgrzymów ostrzeliwując ich autokar w Południowym Kaszmirze w poniedziałek 10.06.2017 r. wieczorem – podaje IndianExpress. 18 osób zostało rannych, z nich 6 zmarło od ran. Pięć ofiar śmiertelnych tego wspaniałego muzułmańskiego znaku pokoju to kobiety. Przypomnijmy sobie, że taką pokojowość przejawia islam na całym świecie wobec wszystkich niemuzułmanów: niedawno w Egipcie zamordowano 28 pielgrzymów chrześcijańskich.

Proszę tylko nie myśleć, że to był jakiś wyjątkowy w tym tygodniu wypadek. W Iraku pokojowi muzułmanie, już od kilku lat budujący prawdziwe Państwo Islamskie, zamordowali w tym tygodniu siedmioro dzieci, a ich zmasakrowane ciała powiesili na latarniach ulicznych w Tal Afar. Winą tych dzieci wobec pokojowego Allaha było to, że ich rodziny bezczelnie postanowiły uciec z terenu pokojowego Państwa Islamskiego. Już wcześniej pojawiały się liczne informacje o masakrach uchodźców przez ISIS, włącznie z paleniem ich żywcem.

Również w tym tygodniu pokojowy islam szerzący się w Somalii przeniknął na terytorium Kenii w nadbrzeżnym regionie Lamu. W wyniku nocnego ataku ścięto 9 osób, zgodnie z zaleceniem świętego Koranu: „Kiedy więc spotkacie tych, którzy nie wierzą, to uderzcie ich mieczem po szyi” (sura 47:4). Gdyby ktoś nie wiedział, Koran zawiera aż 149 wersetów nawołujących do zabijania niewiernych. Oczywiście, w sposób pokojowy i miłosierny, bo przecież Koran to księga pokoju i miłosierdzia Bożego.

Myślę, że nie ma konieczności opisywania wszystkich pokojowych osiągnięć islamu w bieżącym tygodniu. Wystarczy popatrzeć na liczby opublikowane przez stronę The Religion of Peace dla tygodnia poprzedniego (1-7 lipca 2017 r.):

Ataków 48
Zabitych 469
Rannych 211
Wybuchów samobójczych   8
w ilu krajach 13