Dania: wolność słowa tylko dla muzułmanów

Udostępnij to:
Share

Duński polityk Mogens Camre oskarżony o rasizm musi zapłacić karę 750 GBP. Jego rasizm polegał na tym, że w 2014 r. on napisał na tweeterze, że martwi go wzrost antysemityzmu w Europie, powodowany napływem nietolerancyjnych muzułmanów.

Te słowa obraziły 30-letniego Palestyńczyka Samira Badrana, który pozwał Camre’go, oskarżając go o rasizm. Nieważne, że w 2009 r. Badran był skazany na 6 lat więzienia, a jego brat Saied na 8 lat. Prokurator żądał wydalenia Samira z zakazem wjazdu na teren Danii, ale to nie nastąpiło. Sąd nie uwzględnił również faktu, że już w wieku 17 lat Badran dostał wyrok w zawieszeniu za przemoc i pogróżki.

W Danii działa również imam głoszący, że trzeba zabić wszystkich Żydów, ale chroni go „muzułmański przywilej” – nikt nie może oskarżyć go o zbrodnię „mowy nienawiści” lub o antysemityzm. Ewidentnie o rasizm w Danii można oskarżać wyłącznie niemuzułmańskich Duńczyków.

Wygląda na to, że największym przestępstwem w dzisiejszej Europie jest krytykowanie muzułmańskiego antysemityzmu i razem z nim europejskiej samobójczej polityki imigracyjnej.

źródło: www.breitbart.com

Polecamy również tekst:

Islam ważniejszy niż prawo Niemiec